Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
 1. Wypłata stypendiów stażowych

Wypłata stypendiów stażowych

Wypłata stypendiów stażowych

  W dniu 19 sierpnia 2014 r. odbyło się posiedzenie Komisji stypendialnej ds. przyznawania Stypendiów stażowych w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce” realizowanego przez Powiat Dąbrowski, w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, w celu weryfikacji i oceny wniosków osób uprawnionych do otrzymania stypendium stażowego.

Komisja stypendialna zakwalifikowała do wypłaty stypendium stażowego następujące osoby:

LP

Imię i nazwisko

 1.  

Paulina Bochenek

 1.  

Kamil Sukiennik

 1.  

Agnieszka Sieroń

 1.  

Michał Węgiel

 1.  

Natalia Przeworska

 1.  

Dominik Garncarz

 1.  

Sylwester Czupryna

 1.  

Maria Chmura

 1.  

Katarzyna Kogut

 1.  

Ewelina Woźniak

 1.  

Klaudia Małek

Stypendium  stażowe zostanie przekazane na rachunek bankowy, który był wskazany we Wniosku o przyznanie stypendium stażowego, lub będzie można je odebrać osobiście w Kasie Starostwa Powiatowego  w Dąbrowie Tarnowskiej, ul. Berka Joselewicza 5, 33-200 Dąbrowa Tarnowska, pok. Nr 18 (parter) w dniu 28.08.2014r., w godzinach 10.00-15.00.

Biuro projektu:

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej

tel.14/642-21-35

e-mail: edukacja@powiatdabrowski.pl

  W dniu 19 sierpnia 2014 r. odbyło się posiedzenie Komisji stypendialnej ds. przyznawania Stypendiów stażowych w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce” realizowanego przez Powiat Dąbrowski, w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, w celu weryfikacji i oceny wniosków osób uprawnionych do otrzymania stypendium stażowego. Komisja stypendialna zakwalifikowała do wypłaty stypendium stażowego następujące osoby: LP Imię i nazwisko   Paulina Bochenek   Kamil Sukiennik   Agnieszka Sieroń   Michał Węgiel   Natalia Przeworska   Dominik Garncarz   Sylwester Czupryna   Maria Chmura   Katarzyna Kogut   Ewelina Woźniak   Klaudia Małek Stypendium  stażowe zostanie przekazane na rachunek bankowy, który był wskazany we Wniosku o przyznanie stypendium stażowego, lub będzie można je odebrać osobiście w Kasie Starostwa Powiatowego  w Dąbrowie Tarnowskiej, ul. Berka Joselewicza 5, 33-200 Dąbrowa Tarnowska, pok. Nr 18 (parter) w dniu 28.08.2014r., w godzinach 10.00-15.00. Biuro projektu: Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej tel.14/642-21-35 e-mail: edukacja@powiatdabrowski.pl