Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. "Wypadki na drogach - porozmawiajmy"

"Wypadki na drogach - porozmawiajmy"

Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej wraz z opiekunką Małgorzatą Gawlik ze Szkolnego Klubu Bezpieczeństwa "Stopka" wraz z policjantami WRD Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej kontynuują kampanie społeczne "Wypadki na drogach - porozmawiajmy". Tematem przewodnim jest bezpieczeństwo w pojeździe, pasy bezpieczeństwa, bezpieczeństwo dzieci na drodze.

Uczniowie odwiedzili Komendę Powiatową Policji w Dąbrowie Tarnowskiej, poznali specyfikę pracy Policji z różnych pionów, mogli obejrzeć sprzęt wykorzystywany w codziennej pracy i podczas działań. Przybliżone zostały zagadnienia związane z bezpiecznymi zachowaniami na drodze oraz w jej pobliżu, odwołując się do projektu edukacyjnego "Bezpieczna droga z radami SpongeBoba". W trakcie wycieczki dzieci dowiedziały się, jaką rolę pełni "niebieski pokój". Na koniec odwiedzin zostały przekazane materiały edukacyjnej dotyczące bezpieczeństwa na drodze.

źródło: Komenda Powiatowa Policji w Dąbrowie Tarnowskiej

Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej wraz z opiekunką Małgorzatą Gawlik ze Szkolnego Klubu Bezpieczeństwa "Stopka" wraz z policjantami WRD Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej kontynuują kampanie społeczne "Wypadki na drogach - porozmawiajmy". Tematem przewodnim jest bezpieczeństwo w pojeździe, pasy bezpieczeństwa, bezpieczeństwo dzieci na drodze. Uczniowie odwiedzili Komendę Powiatową Policji w Dąbrowie Tarnowskiej, poznali specyfikę pracy Policji z różnych pionów, mogli obejrzeć sprzęt wykorzystywany w codziennej pracy i podczas działań. Przybliżone zostały zagadnienia związane z bezpiecznymi zachowaniami na drodze oraz w jej pobliżu, odwołując się do projektu edukacyjnego "Bezpieczna droga z radami SpongeBoba". W trakcie wycieczki dzieci dowiedziały się, jaką rolę pełni "niebieski pokój". Na koniec odwiedzin zostały przekazane materiały edukacyjnej dotyczące bezpieczeństwa na drodze. źródło: Komenda Powiatowa Policji w Dąbrowie Tarnowskiej