Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Wyróżnienia dla zespołów teatralnych z DDK

Wyróżnienia dla zespołów teatralnych z DDK

Wyróżnienia dla zespołów teatralnych z DDK

Podczas 5.edycji Konfrontacji Teatrów Dzieci i Młodzieży „Teatralne Lustra" w Brzesku organizowanych przez Małopolskie Centrum Kultury „Sokół" w Nowym Sączu i Miejski Ośrodek Kultury w Brzesku obydwa zespoły teatralne reprezentujące Dąbrowski Dom Kultury zdobyły wyróżnienia w swoich kategoriach wiekowych.

Grupa dziecięca „Prawie jak ADHD" otrzymała wyróżnienie 2.stopnia „za poszukiwanie króla, którym okazał się błazen" (spektakl „Gdzie jest król?"), młodzieżowa wyróżnienie 1.stopnia „za kamienne rozterki i marzenia" (spektakl „Kamienny Krąg").

Prezentacje zespołów z regionu w Centrum Kulturalno – Bibliotecznym w Brzesku oceniał zespół konsultantów w składzie: Ewa Cypcarz - Bogucka (aktorka), Jacek Milczanowski (aktor, reżyser, scenarzysta) i Bogdan Słomiński (aktor).

Obie dąbrowskie grupy, działające na co dzień pod opieką artystyczną Pawła Chojnowskiego, zaprezentują swoje spektakle konkursowe dąbrowskiej publiczności odpowiednio – 4 czerwca (młodzież) i 11 czerwca (dzieci) na scenie DDK.

files/aktualnosci/2016/05_maj/12_Wyroznienia_dla_zespolow_teatralnych_z_DDK/P1014853.JPG

DDK

Podczas 5.edycji Konfrontacji Teatrów Dzieci i Młodzieży „Teatralne Lustra" w Brzesku organizowanych przez Małopolskie Centrum Kultury „Sokół" w Nowym Sączu i Miejski Ośrodek Kultury w Brzesku obydwa zespoły teatralne reprezentujące Dąbrowski Dom Kultury zdobyły wyróżnienia w swoich kategoriach wiekowych. Grupa dziecięca „Prawie jak ADHD" otrzymała wyróżnienie 2.stopnia „za poszukiwanie króla, którym okazał się błazen" (spektakl „Gdzie jest król?"), młodzieżowa wyróżnienie 1.stopnia „za kamienne rozterki i marzenia" (spektakl „Kamienny Krąg"). Prezentacje zespołów z regionu w Centrum Kulturalno – Bibliotecznym w Brzesku oceniał zespół konsultantów w składzie: Ewa Cypcarz - Bogucka (aktorka), Jacek Milczanowski (aktor, reżyser, scenarzysta) i Bogdan Słomiński (aktor). Obie dąbrowskie grupy, działające na co dzień pod opieką artystyczną Pawła Chojnowskiego, zaprezentują swoje spektakle konkursowe dąbrowskiej publiczności odpowiednio – 4 czerwca (młodzież) i 11 czerwca (dzieci) na scenie DDK. DDK