Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Wyróżnienie dla absolwentki ZSP Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej

Wyróżnienie dla absolwentki ZSP Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej

Wyróżnienie dla absolwentki ZSP Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej

Dyrekcja oraz grono pedagogiczne z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej otrzymali od pracowników naukowych Uniwersytetu Jagiellońskiego gratulacje w związku z uzyskaniem przez absolwentkę szkoły Agnieszkę Wesołowską dyplomu magisterskiego z wyróżnieniem na kierunku Politologii w roku 2008.

Dyrekcja i Rada Naukowa Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ życzyła nauczycielom pracującym w ZSP nr 1 dalszych sukcesów dydaktycznych w promowaniu równie wykształconych absolwentów.

files/aktualnosci/2008/10_pazdziernik/22_wyroznienie_dla_agnieszki_wesolowskiej_absolwentki_zsp_nr_1/wyroznienie1.jpg


Dyrekcja oraz grono pedagogiczne z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej otrzymali od pracowników naukowych Uniwersytetu Jagiellońskiego gratulacje w związku z uzyskaniem przez absolwentkę szkoły Agnieszkę Wesołowską dyplomu magisterskiego z wyróżnieniem na kierunku Politologii w roku 2008. Dyrekcja i Rada Naukowa Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ życzyła nauczycielom pracującym w ZSP nr 1 dalszych sukcesów dydaktycznych w promowaniu równie wykształconych absolwentów.