Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Wystawa agatów w Centrum Polonii w Brniu

Wystawa agatów w Centrum Polonii w Brniu

Wystawa agatów w Centrum Polonii w Brniu

  Centrum Polonii – Ośrodku Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu zaprasza na wystawę agatów z kolekcji Krzysztofa Polońskiego. 

  Zaprezentowane agaty pochodzą z okolic Lwówka Śląskiego. Na co dzień można je oglądać w założonym przez Krzysztofa Polońskiego Muzeum Agatów i Skamieniałych Drzew w Dąbrowie Tarnowskiej.

  Wystawę agatów w Centrum Polonii – Ośrodka Kultury,  Turystyki i Rekreacji w Brniu można oglądać codziennie w godzinach: w poniedziałek, czwartek i w piątek od 8 do 16, we wtorki od 8 do 19, a w soboty od 9 do 13.

  Serdecznie zapraszamy!

  Centrum Polonii – Ośrodku Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu zaprasza na wystawę agatów z kolekcji Krzysztofa Polońskiego.    Zaprezentowane agaty pochodzą z okolic Lwówka Śląskiego. Na co dzień można je oglądać w założonym przez Krzysztofa Polońskiego Muzeum Agatów i Skamieniałych Drzew w Dąbrowie Tarnowskiej.   Wystawę agatów w Centrum Polonii – Ośrodka Kultury,  Turystyki i Rekreacji w Brniu można oglądać codziennie w godzinach: w poniedziałek, czwartek i w piątek od 8 do 16, we wtorki od 8 do 19, a w soboty od 9 do 13.   Serdecznie zapraszamy!