Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Wystawa obrazów i rzeźb Krzysztofa Kawy w Centrum Polonii

Wystawa obrazów i rzeźb Krzysztofa Kawy w Centrum Polonii

Wystawa obrazów i rzeźb Krzysztofa Kawy w Centrum Polonii

Centrum Polonii – Ośrodek Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu zaprasza na wystawę obrazów i rzeźb Krzysztofa Kawy. Prezentowane są na niej prace autorskie oraz kopie innych twórców wykonane przez artystę.

Otwarcie wystawy odbyło się 11 czerwca 2013 roku o godz. 14.

Wystawa prezentowana jest w budynku Stajni Cugowej w Centrum Polonii – Ośrodka Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu. Można ją oglądać codzienne, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.

Serdecznie zapraszamy!!!

"Firma Art-Mal jest jednoosobowym przedsięwzięciem Krzysztofa "Kawana" Kawy. Artysta tworzy od ponad 30 lat. Mimo stoickiego podejścia do życia, a właściwie wręcz "mimo woli" ma na koncie liczne wystawy.

Nawet jego najwcześniejsze projekty zachowane są w doskonałym stanie, ponieważ w przeciwieństwie do większości dostępnych na rynku rękodzieł, prace Kawana zawsze wykonywane są z prawdziwych, solidnych, a co za tym idzie trwałych materiałów.

Prawdziwej sztuki nie da sie "produkować"- dlatego proces twórczy jest czaso i pracochłonny, a efekty zachwycają kolejne pokolenia. Każdy projekt wychodzący z pod ręki Krzysztofa Kawy jest wykonywany ręcznie - od naciągnięcia płótna, czy wycięcia bloku drewna, aż po sygnaturę. Dzięki temu artysta ma pełną kontrolę nad jakością, a także nawiązuje osobistą relacje ze swoim dziełem.

Każda praca Krzysztofa ma w sobie ułamek jego duszy. I ta dusza właśnie nadaje charakter nawet prostym formom."

Informacje pochodzą ze strony Krzysztofa Kawy http://www.artmalkawa.pl/

Źródło: Centrum Polonii - Ośrodek Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu

Centrum Polonii – Ośrodek Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu zaprasza na wystawę obrazów i rzeźb Krzysztofa Kawy. Prezentowane są na niej prace autorskie oraz kopie innych twórców wykonane przez artystę. Otwarcie wystawy odbyło się 11 czerwca 2013 roku o godz. 14. Wystawa prezentowana jest w budynku Stajni Cugowej w Centrum Polonii – Ośrodka Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu. Można ją oglądać codzienne, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16. Serdecznie zapraszamy!!! "Firma Art-Mal jest jednoosobowym przedsięwzięciem Krzysztofa "Kawana" Kawy. Artysta tworzy od ponad 30 lat. Mimo stoickiego podejścia do życia, a właściwie wręcz "mimo woli" ma na koncie liczne wystawy. Nawet jego najwcześniejsze projekty zachowane są w doskonałym stanie, ponieważ w przeciwieństwie do większości dostępnych na rynku rękodzieł, prace Kawana zawsze wykonywane są z prawdziwych, solidnych, a co za tym idzie trwałych materiałów. Prawdziwej sztuki nie da sie "produkować"- dlatego proces twórczy jest czaso i pracochłonny, a efekty zachwycają kolejne pokolenia. Każdy projekt wychodzący z pod ręki Krzysztofa Kawy jest wykonywany ręcznie - od naciągnięcia płótna, czy wycięcia bloku drewna, aż po sygnaturę. Dzięki temu artysta ma pełną kontrolę nad jakością, a także nawiązuje osobistą relacje ze swoim dziełem. Każda praca Krzysztofa ma w sobie ułamek jego duszy. I ta dusza właśnie nadaje charakter nawet prostym formom." Informacje pochodzą ze strony Krzysztofa Kawy http://www.artmalkawa.pl/ Źródło: Centrum Polonii - Ośrodek Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu
tel. 14 642 24 31
kontakt
Projekt i wykonanie: i-t.pl
Dostępność cyfrowa
i zgodność ze standardem WCAG