Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Wzorowy czytelnik 2011 roku

Wzorowy czytelnik 2011 roku

Wzorowy czytelnik 2011 roku

W dniu 20 marca 2012 r. w Filii Bibliotecznej w Grądach prowadzonej przez Ewę Cholewa, odbyło się spotkanie z najmłodszymi, a zarazem bardzo aktywnymi czytelnikami biblioteki.

Za wzorowe czytelnictwo najmłodsi czytelnicy przedszkolni otrzymali dyplomy oraz książeczki ufundowane przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Mędrzechowie kierowaną przez Edytę Jurczyk.

Z wielką radością młodzi czytelnicy częstowali się słodyczami przywiezionymi przez Ewę Drzazga - Dyrektora Powiatowej Biblioteki Publicznej w Dąbrowie Tarnowskiej.

Były również występy. Przedszkolaki wykonały wiązankę tańców przygotowanych przez Katarzynę Machaj – Chmura Dyrektora miejscowego Przedszkola i Dorotę Wytrwał -Przedszkolankę,

W spotkaniu uczestniczyła Krystyna Światłowska – żona Sołtysa w Grądach oraz Zbigniew Kulig – Radny Rady Gminy Mędrzechów.

Dyplomy wszystkim uczestnikom spotkania wręczała Ewa Drzazga i Zbigniew Kulig.

opracowanie: Powiatowa Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Tarnowskiej

W dniu 20 marca 2012 r. w Filii Bibliotecznej w Grądach prowadzonej przez Ewę Cholewa, odbyło się spotkanie z najmłodszymi, a zarazem bardzo aktywnymi czytelnikami biblioteki. Za wzorowe czytelnictwo najmłodsi czytelnicy przedszkolni otrzymali dyplomy oraz książeczki ufundowane przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Mędrzechowie kierowaną przez Edytę Jurczyk. Z wielką radością młodzi czytelnicy częstowali się słodyczami przywiezionymi przez Ewę Drzazga - Dyrektora Powiatowej Biblioteki Publicznej w Dąbrowie Tarnowskiej. Były również występy. Przedszkolaki wykonały wiązankę tańców przygotowanych przez Katarzynę Machaj – Chmura Dyrektora miejscowego Przedszkola i Dorotę Wytrwał -Przedszkolankę, W spotkaniu uczestniczyła Krystyna Światłowska – żona Sołtysa w Grądach oraz Zbigniew Kulig – Radny Rady Gminy Mędrzechów. Dyplomy wszystkim uczestnikom spotkania wręczała Ewa Drzazga i Zbigniew Kulig. opracowanie: Powiatowa Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Tarnowskiej