Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. X Jubileuszowy i wyjątkowy Koncert Noworoczny

X Jubileuszowy i wyjątkowy Koncert Noworoczny

X Jubileuszowy i wyjątkowy Koncert Noworoczny

Wczoraj odbył się już po raz dziesiąty jubileuszowy i bardzo wyjątkowy „Koncert Noworoczny" w wykonaniu Orkiestry Dętej przy OSP w Szczucinie.
Hala widowiskowo – sportowa w Szczucinie zgromadziła bardzo liczną publiczność. Na koncert przybyli również przedstawiciele samorządu powiatowego Marta Chrabąszcz Przewodnicząca Rady Powiatu Dąbrowskiego wraz z mężem, Lesław Wieczorek Starosta Dąbrowski wraz z małżonką, Krzysztof Bryk Wicestarosta wraz z małżonką oraz gminnego Jan Sipior Burmistrz Szczucina wraz z małżonką, Antoni Radłowski Przewodniczący Rady Miejskiej w Szczucinie.

Wspominając dziesięciolecie występów, muzycy i soliści pod dyrekcją Jarosława Dzięgla zaprezentowali piękne kolędy, utwory muzyki poważnej i rozrywkowej. Swoimi głosami zachwycały solistki Karolina Mach, Gabriela Sołtys, Aleksandra Starzec i soliści Mikołaj Beker oraz Jakub Bukała.
Koncert poprowadził ks. Zygmunt Warzecha Kapelan Powiatowy Strażaków, a zarazem proboszcz parafii w Szczucinie.

Na zakończenie spotkania Ks. Zygmunt Warzecha wręczył,  w imieniu Kapituły, Nagrodę Kryształową dla księdza seniora Józefa Giery obchodzącego w tym roku 60 – lecie Kapłaństwa za wkład pracy włożony w przygotowywanie publikacji historycznych o Szczucinie.

Nie zabrakło podziękowań skierowanych do licznie przybyłych gości, które w imieniu orkiestry złożył Andrzej Urbanik Prezes Stowarzyszenia. Wyraził również słowa wdzięczności do wszystkich, którzy wspierają działalność stowarzyszenia. Koncert zakończył się życzeniami noworocznymi od wszystkich członków orkiestry.

Relację z koncertu można obejrzeć na stronie Tarnowska TV

fot. J. Szarek/Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej

 

Wczoraj odbył się już po raz dziesiąty jubileuszowy i bardzo wyjątkowy „Koncert Noworoczny" w wykonaniu Orkiestry Dętej przy OSP w Szczucinie. Hala widowiskowo – sportowa w Szczucinie zgromadziła bardzo liczną publiczność. Na koncert przybyli również przedstawiciele samorządu powiatowego Marta Chrabąszcz Przewodnicząca Rady Powiatu Dąbrowskiego wraz z mężem, Lesław Wieczorek Starosta Dąbrowski wraz z małżonką, Krzysztof Bryk Wicestarosta wraz z małżonką oraz gminnego Jan Sipior Burmistrz Szczucina wraz z małżonką, Antoni Radłowski Przewodniczący Rady Miejskiej w Szczucinie. Wspominając dziesięciolecie występów, muzycy i soliści pod dyrekcją Jarosława Dzięgla zaprezentowali piękne kolędy, utwory muzyki poważnej i rozrywkowej. Swoimi głosami zachwycały solistki Karolina Mach, Gabriela Sołtys, Aleksandra Starzec i soliści Mikołaj Beker oraz Jakub Bukała. Koncert poprowadził ks. Zygmunt Warzecha Kapelan Powiatowy Strażaków, a zarazem proboszcz parafii w Szczucinie. Na zakończenie spotkania Ks. Zygmunt Warzecha wręczył,  w imieniu Kapituły, Nagrodę Kryształową dla księdza seniora Józefa Giery obchodzącego w tym roku 60 – lecie Kapłaństwa za wkład pracy włożony w przygotowywanie publikacji historycznych o Szczucinie. Nie zabrakło podziękowań skierowanych do licznie przybyłych gości, które w imieniu orkiestry złożył Andrzej Urbanik Prezes Stowarzyszenia. Wyraził również słowa wdzięczności do wszystkich, którzy wspierają działalność stowarzyszenia. Koncert zakończył się życzeniami noworocznymi od wszystkich członków orkiestry. Relację z koncertu można obejrzeć na stronie Tarnowska TV fot. J. Szarek/Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej