1. XI sesja Rady Powiatu Dąbrowskiego

XI sesja Rady Powiatu Dąbrowskiego

Radni Rady Powiatu Dąbrowskiego podjęli następujące uchwały:

• uchwałę w sprawie zmian w budżecie Powiatu Dąbrowskiego na 2015 rok,
  • uchwałę w sprawie zmian Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Dąbrowskiego na lata 2015-2025,
  • uchwałę w sprawie wyrażenia zgody na oddanie w najem korytarza znajdującego się w Pawilonie Zakaźnym na terenie Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej,
  • uchwałę w sprawie udzielenia dotacji dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej na modernizację Oddziału Dziecięcego.
W czwartek, 24 września br. w sali narad Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się XI posiedzenie Rady Powiatu Dąbrowskiego w Dąbrowie Tarnowskiej w V kadencji. Obrady, w których uczestniczyło 16 radnych, prowadziła Barbara Pobiegło Przewodnicząca Rady Powiatu Dąbrowskiego. Spośród zaproszonych gości obecni byli: insp. Andrzej Kupiec Komendant Powiatowy Policji w Dąbrowie Tarnowskiej, bryg. Krzysztof Kolarczyk Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Dąbrowie Tarnowskiej, dyrektorzy jednostek organizacyjnych powiatu, naczelnicy wydziałów Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej, zaproszeni goście oraz przedstawiciele mediów. W obradach uczestniczyli również Maria Sztorc Skarbnik Powiatu, Joanna Ohratka Sekretarz Powiatu i Jerzy Pociecha Radca Prawny urzędu. Podczas posiedzenia Tadeusz Kwiatkowski Starosta Dąbrowski złożył sprawozdanie z prac Zarządu Powiatu z okresu działalności zarządu pomiędzy sesjami. Starosta omówił bieżącą działalność Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej oraz istotne inwestycje i wydarzenia. Radni Rady Powiatu Dąbrowskiego podjęli następujące uchwały: uchwałę w sprawie zmian w budżecie Powiatu Dąbrowskiego na 2015 rok, uchwałę w sprawie zmian Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Dąbrowskiego na lata 2015-2025, uchwałę w sprawie wyrażenia zgody na oddanie w najem korytarza znajdującego się w Pawilonie Zakaźnym na terenie Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej, uchwałę w sprawie udzielenia dotacji dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej na modernizację Oddziału Dziecięcego.