Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. XII Edycja Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego

XII Edycja Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego

XII Edycja Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego

W ramach XII Edycji Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego dniu 24.04.2008r odbył się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Rutyny w Szczucinie. Powiatowy Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny dla Szkół Ponadgimnazjalnych.

turnieju brały udział 4 drużyny: ZSP z Brnia, ZSP nr 2 z Dąbrowy Tarnowskiej i ZSP ze Szczucina, który wystawił 2 drużyny.

Turniej polegał na rozgrywkach w kilku konkurencjach, m.in. jazda samochodem na czas po torze przeszkód z tzw. „talerzem Stewarda", jazda po torze przeszkód motorowerem, sprawdzian znajomości przepisów ruchu drogowego oraz budowy i obsługi technicznej motoroweru.

I miejsce: zajęła drużyna z ZSP w Szczucinie występująca w składzie:
Michał Twaróg
Tomasz Kupiec
Bartłomiej Klimaj

II miejsce również zajęli uczniowie ze Szczucina w składzie:
Maksymilian Dziedzic
Mariusz Lolo
Paweł Ulanowski

III miejsce przypadło reprezentantom ZSP w Brniu w składzie:
Łukasz Plata
Damian Sieroń
Sebastian Ostrowski

IV miejsce zajęła drużyna z ZSP nr 2 z Dąbrowy Tarnowskiej w składzie:
Michał Stopa
Piotr Kijowski
Łukasz Fido

Zwycięzcą w konkurencji: najlepszy czas w przejeździe samochodem po torze przeszkód został Sebastian Ostrowski z Brnia, w konkurencji: najlepszy czas w przejeździe motorowerem po torze przeszkód zwyciężył Tomasz Kupiec ze Szczucina.

I miejsce w konkurencji: test ze znajomości przepisów ruchu drogowego zajął Łukasz Fido z Dąbrowy Tarnowskiej.
Najlepsi w poszczególnych kategoriach otrzymali bezprzewodowe zestawy słuchawkowe Bluetooth ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej

Konkurencje rozgrywane były pod czujnym okiem jury, któremu przewodniczył nadkomisarz Marek Banaś Z ramienia Powiatowej Straży Pożarnej w imprezie uczestniczył aspirant Daniel Misiaszek.

Uczestnicy konkursu oprócz dyplomów i pucharów dla drużyn, ufundowanych przez Starostę Dąbrowskiego, otrzymali cenne nagrody rzeczowe m.in. radioodtwarzacze samochodowe, odtwarzacze MP-4, zestawy kosmetyków samochodowych i inne nagrody ufundowane przez sponsorów: Petro – Oil – Małopolskie Centrum Sprzedaży, Firmę Dubiel Spółka z o. o., Import - Eksport samochodów Marek Krupa i Sławomir Żurawski.

W imieniu Zarządu i Rady Powiatu życzenia uczestnikom złożył wiceprzewodniczący Rady Powiatu – Krzysztof Bryk.
Swoją obecnością zaszczycił uczestników turnieju komendant Policji Powiatowej w Dąbrowie Tarnowskiej – inspektor Bogdan Tabiś.

W ramach XII Edycji Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego dniu 24.04.2008r odbył się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Rutyny w Szczucinie. Powiatowy Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny dla Szkół Ponadgimnazjalnych. turnieju brały udział 4 drużyny: ZSP z Brnia, ZSP nr 2 z Dąbrowy Tarnowskiej i ZSP ze Szczucina, który wystawił 2 drużyny. Turniej polegał na rozgrywkach w kilku konkurencjach, m.in. jazda samochodem na czas po torze przeszkód z tzw. „talerzem Stewarda", jazda po torze przeszkód motorowerem, sprawdzian znajomości przepisów ruchu drogowego oraz budowy i obsługi technicznej motoroweru. I miejsce: zajęła drużyna z ZSP w Szczucinie występująca w składzie:Michał TwarógTomasz KupiecBartłomiej Klimaj II miejsce również zajęli uczniowie ze Szczucina w składzie:Maksymilian DziedzicMariusz LoloPaweł Ulanowski III miejsce przypadło reprezentantom ZSP w Brniu w składzie:Łukasz PlataDamian SierońSebastian Ostrowski IV miejsce zajęła drużyna z ZSP nr 2 z Dąbrowy Tarnowskiej w składzie:Michał StopaPiotr KijowskiŁukasz Fido Zwycięzcą w konkurencji: najlepszy czas w przejeździe samochodem po torze przeszkód został Sebastian Ostrowski z Brnia, w konkurencji: najlepszy czas w przejeździe motorowerem po torze przeszkód zwyciężył Tomasz Kupiec ze Szczucina. I miejsce w konkurencji: test ze znajomości przepisów ruchu drogowego zajął Łukasz Fido z Dąbrowy Tarnowskiej.Najlepsi w poszczególnych kategoriach otrzymali bezprzewodowe zestawy słuchawkowe Bluetooth ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej Konkurencje rozgrywane były pod czujnym okiem jury, któremu przewodniczył nadkomisarz Marek Banaś Z ramienia Powiatowej Straży Pożarnej w imprezie uczestniczył aspirant Daniel Misiaszek. Uczestnicy konkursu oprócz dyplomów i pucharów dla drużyn, ufundowanych przez Starostę Dąbrowskiego, otrzymali cenne nagrody rzeczowe m.in. radioodtwarzacze samochodowe, odtwarzacze MP-4, zestawy kosmetyków samochodowych i inne nagrody ufundowane przez sponsorów: Petro – Oil – Małopolskie Centrum Sprzedaży, Firmę Dubiel Spółka z o. o., Import - Eksport samochodów Marek Krupa i Sławomir Żurawski. W imieniu Zarządu i Rady Powiatu życzenia uczestnikom złożył wiceprzewodniczący Rady Powiatu – Krzysztof Bryk.Swoją obecnością zaszczycił uczestników turnieju komendant Policji Powiatowej w Dąbrowie Tarnowskiej – inspektor Bogdan Tabiś.