1. XII Edycja Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego

XII Edycja Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego

I miejsce: zajęła drużyna z ZSP w Szczucinie występująca w składzie:
Michał Twaróg
Tomasz Kupiec
Bartłomiej Klimaj

II miejsce również zajęli uczniowie ze Szczucina w składzie:
Maksymilian Dziedzic
Mariusz Lolo
Paweł Ulanowski

III miejsce przypadło reprezentantom ZSP w Brniu w składzie:
Łukasz Plata
Damian Sieroń
Sebastian Ostrowski

IV miejsce zajęła drużyna z ZSP nr 2 z Dąbrowy Tarnowskiej w składzie:
Michał Stopa
Piotr Kijowski
Łukasz Fido

W ramach XII Edycji Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego dniu 24.04.2008r odbył się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Rutyny w Szczucinie. Powiatowy Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny dla Szkół Ponadgimnazjalnych. turnieju brały udział 4 drużyny: ZSP z Brnia, ZSP nr 2 z Dąbrowy Tarnowskiej i ZSP ze Szczucina, który wystawił 2 drużyny. Turniej polegał na rozgrywkach w kilku konkurencjach, m.in. jazda samochodem na czas po torze przeszkód z tzw. „talerzem Stewarda", jazda po torze przeszkód motorowerem, sprawdzian znajomości przepisów ruchu drogowego oraz budowy i obsługi technicznej motoroweru. I miejsce: zajęła drużyna z ZSP w Szczucinie występująca w składzie:Michał TwarógTomasz KupiecBartłomiej Klimaj II miejsce również zajęli uczniowie ze Szczucina w składzie:Maksymilian DziedzicMariusz LoloPaweł Ulanowski III miejsce przypadło reprezentantom ZSP w Brniu w składzie:Łukasz PlataDamian SierońSebastian Ostrowski IV miejsce zajęła drużyna z ZSP nr 2 z Dąbrowy Tarnowskiej w składzie:Michał StopaPiotr KijowskiŁukasz Fido Zwycięzcą w konkurencji: najlepszy czas w przejeździe samochodem po torze przeszkód został Sebastian Ostrowski z Brnia, w konkurencji: najlepszy czas w przejeździe motorowerem po torze przeszkód zwyciężył Tomasz Kupiec ze Szczucina. I miejsce w konkurencji: test ze znajomości przepisów ruchu drogowego zajął Łukasz Fido z Dąbrowy Tarnowskiej.Najlepsi w poszczególnych kategoriach otrzymali bezprzewodowe zestawy słuchawkowe Bluetooth ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej Konkurencje rozgrywane były pod czujnym okiem jury, któremu przewodniczył nadkomisarz Marek Banaś Z ramienia Powiatowej Straży Pożarnej w imprezie uczestniczył aspirant Daniel Misiaszek. Uczestnicy konkursu oprócz dyplomów i pucharów dla drużyn, ufundowanych przez Starostę Dąbrowskiego, otrzymali cenne nagrody rzeczowe m.in. radioodtwarzacze samochodowe, odtwarzacze MP-4, zestawy kosmetyków samochodowych i inne nagrody ufundowane przez sponsorów: Petro – Oil – Małopolskie Centrum Sprzedaży, Firmę Dubiel Spółka z o. o., Import - Eksport samochodów Marek Krupa i Sławomir Żurawski. W imieniu Zarządu i Rady Powiatu życzenia uczestnikom złożył wiceprzewodniczący Rady Powiatu – Krzysztof Bryk.Swoją obecnością zaszczycił uczestników turnieju komendant Policji Powiatowej w Dąbrowie Tarnowskiej – inspektor Bogdan Tabiś.