Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. XIII świąteczna edycja Konkursu Piosenki Anglojęzycznej

XIII świąteczna edycja Konkursu Piosenki Anglojęzycznej

XIII świąteczna edycja Konkursu Piosenki Anglojęzycznej

24 stycznia 2023 roku w Stanicy Turystycznej w Brniu odbyła się XIII edycja Konkursu Piosenki Anglojęzycznej, zorganizowana przez Zespół Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta w Brniu. Uczniowie klas 7 i 8 dziewięciu szkół podstawowych z terenu powiatu dąbrowskiego zaśpiewali kolędy i piosenki świąteczne w języku angielski. Wśród utworów znalazły się między innymi: „Mistletoe”, „Snowman”, „O Holy Night” i „Mary, did you know?”

I miejsce zajęła Katarzyna Toczek ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej, natomiast II miejsce zgodnie jury przyznało Mikołajowi Bekerowi ze Szkoły Podstawowej w Szczucinie. III miejsce na podium zajęła Magdalena Sytoń ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej.

Jury przyznało wyróżnienie Zuzannie Wójtowicz ze Szkoły Podstawowej w Mędrzechowie.

Niekryjący zachwytu słuchacze zadecydowali, iż najlepszym wykonawcą tegorocznej edycji konkursu był Mikołaj Beker i to właśnie do niego powędrowała „Nagroda Publiczności”.

Nagrody wręczali Wicestarosta Dąbrowski Krzysztof Bryk i Dyrektor szkoły Jarosław Boryczka.

Konkurs przebiegał pod patronatem honorowym Starosty Dąbrowskiego Lesława Wieczorka.

W organizację całego przedsięwzięcia bardzo zaangażowała się młodzież z klas I, III i IV Technikum Architektury Krajobrazu oraz Technikum Budowlanego, a podczas obrad Jury wystąpił szkolny zespół muzyczny.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów wokalnych oraz językowych.

24 stycznia 2023 roku w Stanicy Turystycznej w Brniu odbyła się XIII edycja Konkursu Piosenki Anglojęzycznej, zorganizowana przez Zespół Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta w Brniu. Uczniowie klas 7 i 8 dziewięciu szkół podstawowych z terenu powiatu dąbrowskiego zaśpiewali kolędy i piosenki świąteczne w języku angielski. Wśród utworów znalazły się między innymi: „Mistletoe”, „Snowman”, „O Holy Night” i „Mary, did you know?” I miejsce zajęła Katarzyna Toczek ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej, natomiast II miejsce zgodnie jury przyznało Mikołajowi Bekerowi ze Szkoły Podstawowej w Szczucinie. III miejsce na podium zajęła Magdalena Sytoń ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej. Jury przyznało wyróżnienie Zuzannie Wójtowicz ze Szkoły Podstawowej w Mędrzechowie. Niekryjący zachwytu słuchacze zadecydowali, iż najlepszym wykonawcą tegorocznej edycji konkursu był Mikołaj Beker i to właśnie do niego powędrowała „Nagroda Publiczności”. Nagrody wręczali Wicestarosta Dąbrowski Krzysztof Bryk i Dyrektor szkoły Jarosław Boryczka. Konkurs przebiegał pod patronatem honorowym Starosty Dąbrowskiego Lesława Wieczorka. W organizację całego przedsięwzięcia bardzo zaangażowała się młodzież z klas I, III i IV Technikum Architektury Krajobrazu oraz Technikum Budowlanego, a podczas obrad Jury wystąpił szkolny zespół muzyczny. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów wokalnych oraz językowych. fot. Zespół Szkół im. W.S.Reymonta w Brniu