Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. XIII Święto Truskawki i 53. Konkurs "Malowana Chata" tuż tuż...

XIII Święto Truskawki i 53. Konkurs "Malowana Chata" tuż tuż...

XIII Święto Truskawki i 53. Konkurs

Już po raz trzynasty, jak co roku, w czasie sezonu truskawkowego na Powiślu Dąbrowskim odbywa się Święto Truskawki. W tym roku połączony z 53. Konkursem „Malowana Chata".

Na XIII Święto Truskawki i 53. Konkurs Malowana Chata, które odbędą się w 29 maja 2016 roku o godz. 15:00 w Domu Malarek w Zalipiu zapraszają Andrzej Szpunar Dyrektor Muzeum Okręgowego w Tarnowie, Witold Morawiec Wójt Gminy Olesno oraz Wanda Chlastawa Dyrektor Domu Malarek w Zalipiu.

W najbliższą niedzielę, w Zalipiu odbędzie się kolejna już edycja konkursu konkurs, dla malarek ludowych, w którym rywalizują one w zdobieniu ścian oryginalnymi wzorami kwiatowymi. Sam konkurs odbędzie się 27-28 maja z finałem 29 maja. Artyści, zaprezentują swoje malowidła komisji konkursowej.

Tegoroczny finał „Malowanej Chaty" rozpocznie się w niedzielę o godz. 15:00, kiedy podane zostaną wyniki konkursu. Później, od 16:00 zaplanowano występy, można będzie m.in. koncert muzyki chrześcijańskiej – zespół „Nazaret". Gwiazdą wieczoru będzie „HAND's UP" –. Wieczór zakończy zabawa taneczna, do której zagra zespół „Alt" z Mielca.

W czasie XIII Święta Truskawki przewidziano konkursy na: „Najszybszego szypułkowicza", „Wiedzy o truskawce" oraz na „Placek z truskawkami", nie zabraknie również zabaw dla dzieci.

files/aktualnosci/2016/05_maj/26_XIII_Swieto_Truskawki_53_Konkurs_Malowana_Chata_tuz_tuz/Plakat-XIII-Swieto-Truskawki-53_Malowana-Chata-2016.jpg

mags

Już po raz trzynasty, jak co roku, w czasie sezonu truskawkowego na Powiślu Dąbrowskim odbywa się Święto Truskawki. W tym roku połączony z 53. Konkursem „Malowana Chata". Na XIII Święto Truskawki i 53. Konkurs Malowana Chata, które odbędą się w 29 maja 2016 roku o godz. 15:00 w Domu Malarek w Zalipiu zapraszają Andrzej Szpunar Dyrektor Muzeum Okręgowego w Tarnowie, Witold Morawiec Wójt Gminy Olesno oraz Wanda Chlastawa Dyrektor Domu Malarek w Zalipiu. W najbliższą niedzielę, w Zalipiu odbędzie się kolejna już edycja konkursu konkurs, dla malarek ludowych, w którym rywalizują one w zdobieniu ścian oryginalnymi wzorami kwiatowymi. Sam konkurs odbędzie się 27-28 maja z finałem 29 maja. Artyści, zaprezentują swoje malowidła komisji konkursowej. Tegoroczny finał „Malowanej Chaty" rozpocznie się w niedzielę o godz. 15:00, kiedy podane zostaną wyniki konkursu. Później, od 16:00 zaplanowano występy, można będzie m.in. koncert muzyki chrześcijańskiej – zespół „Nazaret". Gwiazdą wieczoru będzie „HAND's UP" –. Wieczór zakończy zabawa taneczna, do której zagra zespół „Alt" z Mielca. W czasie XIII Święta Truskawki przewidziano konkursy na: „Najszybszego szypułkowicza", „Wiedzy o truskawce" oraz na „Placek z truskawkami", nie zabraknie również zabaw dla dzieci. mags