Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. XIV edycja Tygodnia Osób Niepełnosprawnych "Kocham Kraków z Wzajemnością"

XIV edycja Tygodnia Osób Niepełnosprawnych "Kocham Kraków z Wzajemnością"

XIV edycja Tygodnia Osób Niepełnosprawnych

W dniach 24-31 maja 2013r. na terenie Województwa Małopolskiego odbędzie się XIV edycja Tygodnia Osób Niepełnosprawnych „Kocham Kraków z Wzajemnością”. W tych dniach będzie można nabyć darmowe bilety wstępu do jednostek kultury w Krakowie  dla niepełnosprawnych mieszkańców Powiatu Dąbrowskiego.
Jest to przedsięwzięcie, które ma na celu integracje osób niepełnosprawnych z pełnosprawnymi. Podczas tych dni osoby niepełnosprawne będą prezentowały swoje talenty artystyczne, rywalizowały w różnych dyscyplinach sportowych, korzystały z szerokiej oferty kulturalnej i tym samym będą mogli spełnić marzenia, których sami nie byliby w stanie zrealizować.
Ramowy program Tygodnia przedstawia się następująco:
24 maja 2013r. – uroczysta inauguracja na Rynku Głównym w Krakowie
25 maja 2013r. –Dzień Sportu na obiektach KS „Bronowianka”
29 maja 2013r. – Integracyjny Dzień Dziecka na terenie Ogrodu Doświadczeń

W ramach w/w przedsięwzięcia zostały udostępnione przez Województwo bilety wstępu do jednostek kultury (tj. teatry, muzea) dla niepełnosprawnych mieszkańców województwa małopolskiego – w tym jest również pula biletów dla niepełnosprawnych mieszkańców Powiatu Dąbrowskiego.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie
w Dąbrowie Tarnowskiej ul. B. Joselewicza 5, 33-200 Dąbrowa Tarnowska, tel. 14 642-44-15 do dnia 29 kwietnia 2013r./poniedziałek/.

W dniach 24-31 maja 2013r. na terenie Województwa Małopolskiego odbędzie się XIV edycja Tygodnia Osób Niepełnosprawnych „Kocham Kraków z Wzajemnością”. W tych dniach będzie można nabyć darmowe bilety wstępu do jednostek kultury w Krakowie  dla niepełnosprawnych mieszkańców Powiatu Dąbrowskiego.Jest to przedsięwzięcie, które ma na celu integracje osób niepełnosprawnych z pełnosprawnymi. Podczas tych dni osoby niepełnosprawne będą prezentowały swoje talenty artystyczne, rywalizowały w różnych dyscyplinach sportowych, korzystały z szerokiej oferty kulturalnej i tym samym będą mogli spełnić marzenia, których sami nie byliby w stanie zrealizować.Ramowy program Tygodnia przedstawia się następująco:24 maja 2013r. – uroczysta inauguracja na Rynku Głównym w Krakowie25 maja 2013r. –Dzień Sportu na obiektach KS „Bronowianka”29 maja 2013r. – Integracyjny Dzień Dziecka na terenie Ogrodu DoświadczeńW ramach w/w przedsięwzięcia zostały udostępnione przez Województwo bilety wstępu do jednostek kultury (tj. teatry, muzea) dla niepełnosprawnych mieszkańców województwa małopolskiego – w tym jest również pula biletów dla niepełnosprawnych mieszkańców Powiatu Dąbrowskiego. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej ul. B. Joselewicza 5, 33-200 Dąbrowa Tarnowska, tel. 14 642-44-15 do dnia 29 kwietnia 2013r./poniedziałek/.