Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. XVI Charytatywna Zabawa u Dąbrowiaków w Chicago

XVI Charytatywna Zabawa u Dąbrowiaków w Chicago

XVI Charytatywna Zabawa u Dąbrowiaków w Chicago

W sobotę, 21 października 2017 roku na Władysławowie w Chicago odbyła się już po raz 16 Zabawa Dąbrowiaków i sympatyków Dąbrowy Tarnowskiej.

W tym roku w zabawie charytatywnej uczestniczył starosta Tadeusz Kwiatkowski wraz z małżonką, który w imieniu samorządu Powiatu Dąbrowskiego oraz własnym podziękował wszystkim Niezrzeszonym Dąbrowiakom za ich ogromną wrażliwość i otwartość na potrzeby drugiego człowieka. Jak podkreślił, wieloletnia ich pomoc jest dowodem serdeczności, współczucia i ludzkiej solidarności.

Regularnie podejmowane przez Was akcje, napełniają optymizmem serca wielu osób potrzebujących i pozwalają liczyć na dalszą solidarność i chęć niesienia pomocy. Jestem Państwu ogromnie wdzięczny za ten gest dobrej woli i za bezinteresowną chęć czynienia dobra. Życzę byście realizowali marzenia, budowali swoją pozycję zawodową i społeczną. Cieszę się z Waszych dotychczasowych sukcesów. Doceniam wysiłki i kontakty z Ojczyzną i pielęgnowanie polskiego dziedzictwa – zwrócił się do Niezrzeszonych „Dąbrowiaków" Tadeusz Kwiatkowski.

files/aktualnosci/2017/10_Pazdziernik/24_XVI_Charytatywna_Zabawa_u_Dabrowiakow_w_Chicago/22688377_1494080047344745_6551125669312396375_n.jpg

W tym roku „Dąbrowiacy" zgromadzili się na wspólnej polskiej biesiadzie i jak na „Biesiadną Zabawę u Dąbrowiaków" przystało nie zabrakło strojów i rekwizytów związanych z nadwiślańską wsią. Również w tym roku zabawa bardzo licznie zgromadziła ludzi dobrego serca, a zebrany dochód zostanie przekazany na szczytny cel.

Niezrzeszeni Dąbrowiacy w Chicago od kilkunastu lat wspierają finansowo dąbrowskie Hospicjum, podopiecznych Jednostki Wspierającej Rodzinę w Dąbrowie Tarnowskiej oraz stowarzyszenia działające na rzecz osób niepełnosprawnych w powiecie dąbrowskim.


Starosta przekazał również podziękowania dla Niezrzeszonych Dąbrowiaków od wychowanków Jednostki Wspierającej Rodzinę w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Pomocna Dłoń".

Galeria zdjęć z Biesiadnej Zabawy na fanpagu Niezrzeszeni Dąbrowiacy: https://www.facebook.com/pg/Niezrzeszeni-Dąbrowiacy-344782668941161/photos/?tab=album&album_id=1493291197423630

msmol/mags

W sobotę, 21 października 2017 roku na Władysławowie w Chicago odbyła się już po raz 16 Zabawa Dąbrowiaków i sympatyków Dąbrowy Tarnowskiej. W tym roku w zabawie charytatywnej uczestniczył starosta Tadeusz Kwiatkowski wraz z małżonką, który w imieniu samorządu Powiatu Dąbrowskiego oraz własnym podziękował wszystkim Niezrzeszonym Dąbrowiakom za ich ogromną wrażliwość i otwartość na potrzeby drugiego człowieka. Jak podkreślił, wieloletnia ich pomoc jest dowodem serdeczności, współczucia i ludzkiej solidarności. Regularnie podejmowane przez Was akcje, napełniają optymizmem serca wielu osób potrzebujących i pozwalają liczyć na dalszą solidarność i chęć niesienia pomocy. Jestem Państwu ogromnie wdzięczny za ten gest dobrej woli i za bezinteresowną chęć czynienia dobra. Życzę byście realizowali marzenia, budowali swoją pozycję zawodową i społeczną. Cieszę się z Waszych dotychczasowych sukcesów. Doceniam wysiłki i kontakty z Ojczyzną i pielęgnowanie polskiego dziedzictwa – zwrócił się do Niezrzeszonych „Dąbrowiaków" Tadeusz Kwiatkowski. W tym roku „Dąbrowiacy" zgromadzili się na wspólnej polskiej biesiadzie i jak na „Biesiadną Zabawę u Dąbrowiaków" przystało nie zabrakło strojów i rekwizytów związanych z nadwiślańską wsią. Również w tym roku zabawa bardzo licznie zgromadziła ludzi dobrego serca, a zebrany dochód zostanie przekazany na szczytny cel. Niezrzeszeni Dąbrowiacy w Chicago od kilkunastu lat wspierają finansowo dąbrowskie Hospicjum, podopiecznych Jednostki Wspierającej Rodzinę w Dąbrowie Tarnowskiej oraz stowarzyszenia działające na rzecz osób niepełnosprawnych w powiecie dąbrowskim. Starosta przekazał również podziękowania dla Niezrzeszonych Dąbrowiaków od wychowanków Jednostki Wspierającej Rodzinę w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Pomocna Dłoń". Galeria zdjęć z Biesiadnej Zabawy na fanpagu Niezrzeszeni Dąbrowiacy: https://www.facebook.com/pg/Niezrzeszeni-Dąbrowiacy-344782668941161/photos/?tab=album&album_id=1493291197423630 msmol/mags