Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. XX Przegląd Talentów Muzycznych

XX Przegląd Talentów Muzycznych

23 kwietnia w Tarnowskim Teatrze im. Ludwika Solskiego odbędą się przesłuchania i finał Wojewódzkiego Przeglądu Talentów Muzycznych – Konfrontacje Muzyczne Młodych, które od 20 lat organizuje I Liceum Ogólnokształcące im. K. Brodzińskiego. Zgłoszenia do jubileuszowej edycji Przeglądu będą przyjmowane do 7 kwietnia. Impreza odbywa się pod patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego, Wojewody Małopolskiego oraz Prezydenta Miasta Tarnowa. Jednym z patronów medialnych jest nasz portal.

Impreza, umożliwia prezentację przed szerszą publicznością uzdolnień muzycznych oraz odkrywanie i promowanie twórczości muzycznej młodzieży szkół średnich z terenu województwa małopolskiego. Organizuje ją najstarsza tarnowska placówka oświatowa w zgodzie ze swoistym credo :" Istotnym celem edukacji jest inspirowanie rozwijanie zainteresowań, kształtowanie wrażliwości, wyobraźni i smaku artystycznego oraz rozbudzanie pasji kulturotwórczych".
Przegląd jest więc propozycją dla rozśpiewanej i grającej młodzieży z terenu całej Małopolski. Uczestnicy otrzymują okolicznościowe dyplomy, a laureaci nagrody.
Osoby pragnące skonfrontować swoje umiejętności z innymi, sprawdzić się na scenie oraz szukających uznania wśród grona znawców powinny dostarczyć lub przesłać kartę zgłoszenia do dnia 7 kwietnia na adres:

I Liceum Ogólnokształcące
33-100 Tarnów ul. Piłsudskiego 4
tel./fax.(014) 6213500
Szczegóły na internetowej stronie:www.i-lo.tarnow.pl/przeglad

Źródło: Okay

23 kwietnia w Tarnowskim Teatrze im. Ludwika Solskiego odbędą się przesłuchania i finał Wojewódzkiego Przeglądu Talentów Muzycznych – Konfrontacje Muzyczne Młodych, które od 20 lat organizuje I Liceum Ogólnokształcące im. K. Brodzińskiego. Zgłoszenia do jubileuszowej edycji Przeglądu będą przyjmowane do 7 kwietnia. Impreza odbywa się pod patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego, Wojewody Małopolskiego oraz Prezydenta Miasta Tarnowa. Jednym z patronów medialnych jest nasz portal. Impreza, umożliwia prezentację przed szerszą publicznością uzdolnień muzycznych oraz odkrywanie i promowanie twórczości muzycznej młodzieży szkół średnich z terenu województwa małopolskiego. Organizuje ją najstarsza tarnowska placówka oświatowa w zgodzie ze swoistym credo :" Istotnym celem edukacji jest inspirowanie rozwijanie zainteresowań, kształtowanie wrażliwości, wyobraźni i smaku artystycznego oraz rozbudzanie pasji kulturotwórczych".Przegląd jest więc propozycją dla rozśpiewanej i grającej młodzieży z terenu całej Małopolski. Uczestnicy otrzymują okolicznościowe dyplomy, a laureaci nagrody.Osoby pragnące skonfrontować swoje umiejętności z innymi, sprawdzić się na scenie oraz szukających uznania wśród grona znawców powinny dostarczyć lub przesłać kartę zgłoszenia do dnia 7 kwietnia na adres: I Liceum Ogólnokształcące33-100 Tarnów ul. Piłsudskiego 4tel./fax.(014) 6213500Szczegóły na internetowej stronie:www.i-lo.tarnow.pl/przeglad Źródło: Okay