Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. XXVI Sesja Rady Powiatu Dąbrowskiego VI kadencji

XXVI Sesja Rady Powiatu Dąbrowskiego VI kadencji

XXVI Sesja Rady Powiatu Dąbrowskiego VI kadencji

20 maja 2021 roku w sali narad Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej odbyła się XXVI Sesja Rady Powiatu Dąbrowskiego VI kadencji. Obrady, w których uczestniczyli radni odbyły się w formie zdalnej. Sesję poprowadziła Przewodnicząca Rady Marta Chrabąszcz.

Na posiedzeniu Rada Powiatu Dąbrowskiego podjęła uchwałę w sprawie wyrażenia zgody na oddanie Gminie Dąbrowa Tarnowska w użyczenie nieruchomości stanowiących własność Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej w celu wybudowania ogólnodostępnej i nieodpłatnej tężni solankowej spełniającej rolę prozdrowotnej strefy aktywności dla mieszkańców, dostosowanej do potrzeb seniorów i osób z niepełnosprawnościami.

Wniosek o uzyskanie dofinansowania do tej inwestycji zostanie złożony przez Gminę Dąbrowa Tarnowska do programu „Małopolskie tężnie solankowe” realizowanego przez Województwo Małopolskie. Podmiotami uprawnionymi do składania wniosków są gminy z terenu województwa małopolskiego.

20 maja 2021 roku w sali narad Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej odbyła się XXVI Sesja Rady Powiatu Dąbrowskiego VI kadencji. Obrady, w których uczestniczyli radni odbyły się w formie zdalnej. Sesję poprowadziła Przewodnicząca Rady Marta Chrabąszcz. Na posiedzeniu Rada Powiatu Dąbrowskiego podjęła uchwałę w sprawie wyrażenia zgody na oddanie Gminie Dąbrowa Tarnowska w użyczenie nieruchomości stanowiących własność Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej w celu wybudowania ogólnodostępnej i nieodpłatnej tężni solankowej spełniającej rolę prozdrowotnej strefy aktywności dla mieszkańców, dostosowanej do potrzeb seniorów i osób z niepełnosprawnościami. Wniosek o uzyskanie dofinansowania do tej inwestycji zostanie złożony przez Gminę Dąbrowa Tarnowska do programu „Małopolskie tężnie solankowe” realizowanego przez Województwo Małopolskie. Podmiotami uprawnionymi do składania wniosków są gminy z terenu województwa małopolskiego.