1. XXX Sesja Rady Powiatu w Dąbrowie Tarnowskiej

XXX Sesja Rady Powiatu w Dąbrowie Tarnowskiej

Podczas sesji podjęto uchwały w sprawie:

3. przyjęcia rezygnacji członka Zarządu Powiatu Dąbrowskiego,

4.  wyboru członka Zarządu Powiatu Dąbrowskiego.

W dniu 9 czerwca 2009 r. w budynku Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej odbyła się XXX Sesja Rady Powiatu w Dąbrowie Tarnowskiej. Wśród zaproszonych gości obecni byli: Radny Sejmiku Województwa Małopolskiego Bolesław Łączyński, Burmistrz Gminy Dąbrowa Tarnowska Stanisław Początek, Komendant Powiatowy Policji w Dąbrowie Tarnowskiej Bogdan Tabiś oraz dyrektorzy powiatowych jednostek organizacyjnych. Obrady sesji otworzył Przewodniczący Rady Powiatu Robert Kądzielawa. Następnie Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski przedstawił zebranym sprawozdanie z prac Zarządu Powiatu w okresie między sesjami. Podczas sesji podjęto uchwały w sprawie: 1. zmian w Uchwale Budżetowej oraz Uchwały Budżetowej Powiatu Dąbrowskiego na rok 2009, 2. określenia zakresu i formy informacji o przebiegu wykonania budżetu za I półrocze oraz informacji o przebiegu wykonania planów finansowych Zespołu Opieki Zdrowotnej  i instytucji kultury za I półrocze, 3. przyjęcia rezygnacji członka Zarządu Powiatu Dąbrowskiego, 4.  wyboru członka Zarządu Powiatu Dąbrowskiego. Na wniosek Starosty Dąbrowskiego Wiesława Krajewskiego powołano na Członka Zarządu Powiatu Pana Lesława Wieczorka – Radnego Powiatu Dąbrowskiego. Na zakończenie obrad Przewodniczący Rady Powiatu Robert Kądzielawa podziękował wszystkim zebranym za udział w spotkaniu, a następnie zamknął obrady sesji.