1. XXXIV posiedzenie Rady Powiatu Dąbrowskiego w V kadencji

XXXIV posiedzenie Rady Powiatu Dąbrowskiego w V kadencji

W dniu dzisiejszym, w sali narad Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się XXXIV posiedzenie Rady Powiatu Dąbrowskiego w V kadencji. W obradach, prowadzonych przez Barbarę Pobiegło przewodniczącą Rady Powiatu, uczestniczyło 16 radnych. Spośród zaproszonych gości obecni byli m.in.: przedstawiciele służb mundurowych, dyrektorzy jednostek organizacyjnych powiatu oraz naczelnicy wydziałów Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej. W obradach uczestniczyła również Maria Sztorc skarbnik Powiatu. Po stwierdzeniu prawomocności obrad, przyjęciu porządku posiedzenia oraz protokołu z poprzedniej sesji przez radnych, Tadeusz Kwiatkowski starosta dąbrowski złożył sprawozdanie z prac Zarządu Powiatu z okresu działalności zarządu pomiędzy sesjami, następnie radni Rady Powiatu Dąbrowskiego podjęli 8 uchwał.