1. „Złota Płyta Chodnikowa” dla Powiatu Dąbrowskiego

„Złota Płyta Chodnikowa” dla Powiatu Dąbrowskiego

Samorząd Powiatu Dąbrowskiego otrzymał II miejsce i Tytuł w XIV Konkursie im. Grzegorza Stecha „Bezpieczne Drogi w Małopolsce – Najlepszy Powiat w 2022 r. Złota Płyta Chodnikowa”. Nagrodę przyznaną przez Kapitułę Konkursu” Bezpieczne drogi w Małopolsce – budujemy chodniki i ścieżki rowerowe” organizowanego przez Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski odebrał dziś w Krakowie Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek.
Projekt i wykonanie: i-t.pl
Dostępność cyfrowa