Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Z życzeniami w 100-lecie urodzin

Z życzeniami w 100-lecie urodzin

Z życzeniami w 100-lecie urodzin

100 - lat ukończył mieszkaniec Gminy Mędrzechów Pan Jan Chmura. Z tej okazji Starosta Dąbrowski Krzysztof Kaczmarski osobiście uczestniczył w jubileuszowych urodzinach, które dostojnemu Jubilatowi zorganizował Urząd Gminy w Mędrzechowie. 
Starosta złożył Jubilatowi serdeczne życzenia i wręczył upominek. 
Jeszcze raz życzymy Panu z tej okazji kolejnych dni, miesięcy i lat pełnych miłości, radości, ciągłego uśmiechu na twarzy, dużo wytrwałości, nadziei i siły do pokonywania wszelkich trudów, Błogosławieństwa Bożego oraz samych radosnych dni w gronie życzliwych, troskliwych i najbliższych Panu sercu. 

100 - lat ukończył mieszkaniec Gminy Mędrzechów Pan Jan Chmura. Z tej okazji Starosta Dąbrowski Krzysztof Kaczmarski osobiście uczestniczył w jubileuszowych urodzinach, które dostojnemu Jubilatowi zorganizował Urząd Gminy w Mędrzechowie.  Starosta złożył Jubilatowi serdeczne życzenia i wręczył upominek.  Jeszcze raz życzymy Panu z tej okazji kolejnych dni, miesięcy i lat pełnych miłości, radości, ciągłego uśmiechu na twarzy, dużo wytrwałości, nadziei i siły do pokonywania wszelkich trudów, Błogosławieństwa Bożego oraz samych radosnych dni w gronie życzliwych, troskliwych i najbliższych Panu sercu.