Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Z Ekologią Na Ty

Z Ekologią Na Ty

Z Ekologią Na Ty

3 kwietnia br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej odbyła się druga edycja powiatowego konkursu ekologicznego dla gimnazjalistów „Z Ekologią Na Ty".

Konkurs składał się z dwóch etapów. W pierwszym etapie młodzież gimnazjalna rozwiązywała test składający się z 30 pytań z zakresu ekologii i ochrony środowiska.

W drugim drużyny prezentowały plakat zatytułowany „Miejsca chluby i grozy w mojej okolicy". Młodzież wykazała się pomysłowością w wykonywaniu plakatów oraz znajomością zagadnień ekologicznych.

Rywalizacja toczyła się w dwóch kategoriach: indywidualnej i grupowej.
Najlepsi okazali się:
- w kategorii grupowej:
I miejsce – Gabriela Juszczyk oraz Agnieszka Knutelska (Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej)
II miejsce – Joanna Turej oraz Patrycja Wójcik ( Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej)
III miejsce – Karolina Jarosz oraz Marcelina Gondek ( Gimnazjum w Radgoszczy)
- w kategorii indywidualnej, zdobywając w teście największą ilość punktów zwyciężyła Gabriela Juszczyk

Nagrody w postaci ilustrowanych albumów ufundowało Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej. Gratulacje zwycięzcom złożyli dyrektor szkoły Marta Chrabąszcz oraz Wicestarosta Dąbrowski Robert Pantera.

Rywalizacja przebiegała w miłej i słodkiej atmosferze min za sprawą przekąsek ufundowanych przez Radę Rodziców. Konkurs zorganizowali i przeprowadzili: p. Anna Zarzycka, p. Monika Piekielniak- Kozik oraz p. Leszek Lechowicz.

Gratulujemy nagrodzonym i ich opiekunom, pozostałym dziękujemy za wzięcie udziału. Zapraszamy za rok.

opracowanie: ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej

3 kwietnia br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej odbyła się druga edycja powiatowego konkursu ekologicznego dla gimnazjalistów „Z Ekologią Na Ty". Konkurs składał się z dwóch etapów. W pierwszym etapie młodzież gimnazjalna rozwiązywała test składający się z 30 pytań z zakresu ekologii i ochrony środowiska. W drugim drużyny prezentowały plakat zatytułowany „Miejsca chluby i grozy w mojej okolicy". Młodzież wykazała się pomysłowością w wykonywaniu plakatów oraz znajomością zagadnień ekologicznych. Rywalizacja toczyła się w dwóch kategoriach: indywidualnej i grupowej.Najlepsi okazali się:- w kategorii grupowej:I miejsce – Gabriela Juszczyk oraz Agnieszka Knutelska (Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej)II miejsce – Joanna Turej oraz Patrycja Wójcik ( Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej)III miejsce – Karolina Jarosz oraz Marcelina Gondek ( Gimnazjum w Radgoszczy)- w kategorii indywidualnej, zdobywając w teście największą ilość punktów zwyciężyła Gabriela Juszczyk Nagrody w postaci ilustrowanych albumów ufundowało Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej. Gratulacje zwycięzcom złożyli dyrektor szkoły Marta Chrabąszcz oraz Wicestarosta Dąbrowski Robert Pantera. Rywalizacja przebiegała w miłej i słodkiej atmosferze min za sprawą przekąsek ufundowanych przez Radę Rodziców. Konkurs zorganizowali i przeprowadzili: p. Anna Zarzycka, p. Monika Piekielniak- Kozik oraz p. Leszek Lechowicz. Gratulujemy nagrodzonym i ich opiekunom, pozostałym dziękujemy za wzięcie udziału. Zapraszamy za rok. opracowanie: ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej