Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. "Z matematyką przez życie" - finał powiatowy

"Z matematyką przez życie" - finał powiatowy

W dniu 20 maja 2008 roku w ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej odbył się finał konkursu matematycznego dla gimnazjalistów :Z matematyką przez życie". W konkursie wzięło udział 27 uczniów z gimnazjów z całego powiatu.

Laureatami zostali:
I miejsce Justyna Okulska - Gimnazjum w Szczucinie oraz Krystian Korzec - Gimnazjum w Mędrzechowie
II miejsce Dominika Kowalczyk - Gimnazjum w Mędrzechowie oraz Beata Loraj - Gimnazjum w Woli Żelichowskiej
III miejsce Artur Wójcik - Gimnazjum w Szczucinie oraz Agnieszka Siembab - Gimnazjum w Mędrzechowie

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Opiekunom dziękujemy za przygotowanie uczniów. Zapraszamy na kolejne edycje konkursu.

Organizatorami konkursu byli nauczyciele z ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej: Pani Barbara Szczęś, Pani Janina Nowak, Pani Ewa Lach-Noga i Pani Jolanta Jastrząb.

Laureaci otrzymali nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej, które wręczyła Wicedyrektor Pani Barbara Golemo.

W dniu 20 maja 2008 roku w ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej odbył się finał konkursu matematycznego dla gimnazjalistów :Z matematyką przez życie". W konkursie wzięło udział 27 uczniów z gimnazjów z całego powiatu. Laureatami zostali:I miejsce Justyna Okulska - Gimnazjum w Szczucinie oraz Krystian Korzec - Gimnazjum w MędrzechowieII miejsce Dominika Kowalczyk - Gimnazjum w Mędrzechowie oraz Beata Loraj - Gimnazjum w Woli ŻelichowskiejIII miejsce Artur Wójcik - Gimnazjum w Szczucinie oraz Agnieszka Siembab - Gimnazjum w Mędrzechowie Wszystkim serdecznie gratulujemy! Opiekunom dziękujemy za przygotowanie uczniów. Zapraszamy na kolejne edycje konkursu. Organizatorami konkursu byli nauczyciele z ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej: Pani Barbara Szczęś, Pani Janina Nowak, Pani Ewa Lach-Noga i Pani Jolanta Jastrząb. Laureaci otrzymali nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej, które wręczyła Wicedyrektor Pani Barbara Golemo.