Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zachęcamy do lektury „Owocnych 5 lat dla Powiatu Dąbrowskiego”

Zachęcamy do lektury „Owocnych 5 lat dla Powiatu Dąbrowskiego”

Zachęcamy do lektury „Owocnych 5 lat dla Powiatu Dąbrowskiego”

Szanowni Państwo, Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej wydało publikację „Owocne 5 lat dla Powiatu Dąbrowskiego”. Z dumą prezentujemy Wam to wyjątkowe wydawnictwo, które stanowi podsumowanie pięcioletniej kadencji samorządu Powiatu Dąbrowskiego.

Był to czas trudny, ale jednocześnie pracowity i bogaty w nowe doświadczenia, inwestycje, wydarzenia oraz projekty. Zrealizowaliśmy zdecydowaną większość zaplanowanych przedsięwzięć, które wpłynęły na ożywienie gospodarcze Powiśla Dąbrowskiego oraz przyczyniły się do poprawy bezpieczeństwa, komfortu życia i zdrowia jego mieszkańców.

Intensywny rozwój naszego regionu nie tylko odzwierciedla się w stanie technicznym i estetyce naszych dróg i ulic, ale również w dziedzinie ochrony zdrowia, edukacji, kultury, sportu, ochrony środowiska, bezpieczeństwa publicznego, a także we wzroście poziomu usług oferowanych przez nasz urząd.

Niektórzy mieszkańcy naszego powiatu otrzymali już to wydawnictwo. Mamy nadzieję, że już wkrótce dotrze ono do większości z Państwa.

Informujemy, że publikację można też otrzymać bezpłatnie w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej, m.in. na Dzienniku Podawczym i w Wydziale Komunikacji i Transportu.

Poniżej zamieszczamy wersję elektroniczną do pobrania

Zachęcamy do lektury!

Szanowni Państwo, Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej wydało publikację „Owocne 5 lat dla Powiatu Dąbrowskiego”. Z dumą prezentujemy Wam to wyjątkowe wydawnictwo, które stanowi podsumowanie pięcioletniej kadencji samorządu Powiatu Dąbrowskiego. Był to czas trudny, ale jednocześnie pracowity i bogaty w nowe doświadczenia, inwestycje, wydarzenia oraz projekty. Zrealizowaliśmy zdecydowaną większość zaplanowanych przedsięwzięć, które wpłynęły na ożywienie gospodarcze Powiśla Dąbrowskiego oraz przyczyniły się do poprawy bezpieczeństwa, komfortu życia i zdrowia jego mieszkańców. Intensywny rozwój naszego regionu nie tylko odzwierciedla się w stanie technicznym i estetyce naszych dróg i ulic, ale również w dziedzinie ochrony zdrowia, edukacji, kultury, sportu, ochrony środowiska, bezpieczeństwa publicznego, a także we wzroście poziomu usług oferowanych przez nasz urząd. Niektórzy mieszkańcy naszego powiatu otrzymali już to wydawnictwo. Mamy nadzieję, że już wkrótce dotrze ono do większości z Państwa. Informujemy, że publikację można też otrzymać bezpłatnie w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej, m.in. na Dzienniku Podawczym i w Wydziale Komunikacji i Transportu. Poniżej zamieszczamy wersję elektroniczną do pobrania Zachęcamy do lektury! Pliki do pobrania Pobierz plik OWOCNE 5 LAT POWIATU DABROWSKIEGO.pdf