Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zachęcamy do udziału w konkursie fotograficznym i przesyłania zdjęć zrobionych zimą w zespole dworsko-parkowym w Brniu

Zachęcamy do udziału w konkursie fotograficznym i przesyłania zdjęć zrobionych zimą w zespole dworsko-parkowym w Brniu

Zachęcamy do udziału w konkursie fotograficznym i przesyłania zdjęć zrobionych zimą w zespole dworsko-parkowym w Brniu

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym pn. „Cztery pory roku w zespole dworsko-parkowym w Brniu” w kategorii "zima". Konkurs adresowany jest zarówno do fotografów amatorów, jak i profesjonalistów.

Do konkursu mogą przystąpić osoby od 10 roku życia. Każdy uczestnik może zgłosić od 1 do maksymalnie 4 zdjęć wykonanych zimą, prezentujących i promujących walory zespołu dworsko - parkowego w Brniu (między innymi przyrodnicze i historyczne). Mogą być to również zdjęcia wykonane w ramach sesji rodzinnych, indywidualnych, narzeczeńskich, ślubnych i stylizowanych.

Zdjęcia zrobione zimą należy przesłać do 28 lutego 2022 roku na adres czteryporyroku@powiatdabrowski.pl.

Laureaci konkursu zostaną wyłonieni w drodze głosowania na fanpage’u Powiatu Dąbrowskiego. Głosowanie rozpocznie się w momencie zbiorczego zamieszczenia wszystkich prac konkursowych z danej pory roku na fanpage’u (Facebooku) Powiatu Dąbrowskiego.

Zachęcamy do przesyłania zdjęć i udziału w konkursie! Na laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe!

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym pn. „Cztery pory roku w zespole dworsko-parkowym w Brniu” w kategorii "zima". Konkurs adresowany jest zarówno do fotografów amatorów, jak i profesjonalistów. Do konkursu mogą przystąpić osoby od 10 roku życia. Każdy uczestnik może zgłosić od 1 do maksymalnie 4 zdjęć wykonanych zimą, prezentujących i promujących walory zespołu dworsko - parkowego w Brniu (między innymi przyrodnicze i historyczne). Mogą być to również zdjęcia wykonane w ramach sesji rodzinnych, indywidualnych, narzeczeńskich, ślubnych i stylizowanych. Zdjęcia zrobione zimą należy przesłać do 28 lutego 2022 roku na adres czteryporyroku@powiatdabrowski.pl. Laureaci konkursu zostaną wyłonieni w drodze głosowania na fanpage’u Powiatu Dąbrowskiego. Głosowanie rozpocznie się w momencie zbiorczego zamieszczenia wszystkich prac konkursowych z danej pory roku na fanpage’u (Facebooku) Powiatu Dąbrowskiego. Zachęcamy do przesyłania zdjęć i udziału w konkursie! Na laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe! Pliki do pobrania Pobierz plik REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO.pdf Pobierz plik załacznik_nr_1_2_karta zgloszenia_oswiadczenia_dla_osob_ponizej_18_roku_zycia.docx Pobierz plik załacznik_nr_1_2_karta zgloszenia_oswiadczenia_dla_osob_powyzej_18_roku_zycia.docx