Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zaczarowana twarz 2005

Zaczarowana twarz 2005

Zaczarowana twarz 2005

W Dąbrowskim Domu Kultury ogłoszono wyniki III Konkursu Masek Karnawałowych „Zaczarowana Twarz 2005”. Laureatem pierwszej nagrody został Wojciech Szajor (Mędrzechów). Impreza zorganizowana była przez DDK przy współpracy nauczycielek Publicznej Szkoły Podstawowej w Lipinach Marzeny Bizackiej i Marty Kawy. 

Konkurs był adresowany do szkół podstawowych z terenu powiatu Jury, w składzie : Edmund Wilk (przewodniczący, plastyk DDK), Paweł Chojnowski (dyrektor DDK), Marzena Bizacka i Marta Kawa (SP Lipiny) po obejrzeniu 74 nadesłanych prac przyznało następujące miejsca i nagrody: 
I miejsce – Wojciech Szajor (Mędrzechów) 
II miejsce – Patrycja Kułaga (SP nr2 Dąbrowa T.) 
III miejsce – Magdalena Zalewska (Grądy) 
Wyróżnienia: Patrycja Bąba, Wojciech Kmiecik i Dagmara Myca (wszyscy - SP nr2). 
Nagrody rzeczowe (książki) za miejsca I-III ufundował DDK, nagrodzeni i wyróżnieni otrzymali dyplomy. 
Wystawa prac konkursowych będzie czynna w godzinach pracy DDK (od wtorku do soboty 8.00-19.00) do 10 lutego 2005 r. 
W pierwszym tygodniu ferii nadal czynna będzie wystawa najpiękniejszych szopek i kartek świąteczno-noworocznych. 

Źródło: DDK

W Dąbrowskim Domu Kultury ogłoszono wyniki III Konkursu Masek Karnawałowych „Zaczarowana Twarz 2005”. Laureatem pierwszej nagrody został Wojciech Szajor (Mędrzechów). Impreza zorganizowana była przez DDK przy współpracy nauczycielek Publicznej Szkoły Podstawowej w Lipinach Marzeny Bizackiej i Marty Kawy.  Konkurs był adresowany do szkół podstawowych z terenu powiatu Jury, w składzie : Edmund Wilk (przewodniczący, plastyk DDK), Paweł Chojnowski (dyrektor DDK), Marzena Bizacka i Marta Kawa (SP Lipiny) po obejrzeniu 74 nadesłanych prac przyznało następujące miejsca i nagrody:  I miejsce – Wojciech Szajor (Mędrzechów)  II miejsce – Patrycja Kułaga (SP nr2 Dąbrowa T.)  III miejsce – Magdalena Zalewska (Grądy)  Wyróżnienia: Patrycja Bąba, Wojciech Kmiecik i Dagmara Myca (wszyscy - SP nr2).  Nagrody rzeczowe (książki) za miejsca I-III ufundował DDK, nagrodzeni i wyróżnieni otrzymali dyplomy.  Wystawa prac konkursowych będzie czynna w godzinach pracy DDK (od wtorku do soboty 8.00-19.00) do 10 lutego 2005 r.  W pierwszym tygodniu ferii nadal czynna będzie wystawa najpiękniejszych szopek i kartek świąteczno-noworocznych.  Źródło: DDK