Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zadbaj o swój słuch - zapraszamy na bezpłatne badania

Zadbaj o swój słuch - zapraszamy na bezpłatne badania

Od lutego br. firma MARMED prowadzi akcję, dzięki której mieszkańcy Powiatu Dąbrowskiego będą mogli całkowicie bezpłatnie wykonać badanie słuchu i skorzystać z fachowej konsultacji audioprotetyków.

Sposobem na wykrycie zaburzeń słuchu jest badanie audiometryczne. To proste, bezpieczne i bezbolesne badanie słuchu powinno być traktowane na równi z kontrolnymi badaniami ogólnymi naszego stanu zdrowia.

Badanie można będzie wykonać w gabinecie audioprotetycznym w Dąbrowie Tarnowskiej na ul. Szpitalnej 1 (Hotel Pielęgniarek), który czynny będzie w następujących dniach:

Poniedziałek 9:00 – 13:00
Wtorek, Środa 10:00 – 16:00
Czwartek 9:00 – 13:00

Wszyscy zainteresowani sprawdzeniem swojego słuchu proszeni są o wcześniejsze zarejestrowanie. Można to zrobić osobiście i telefonicznie, tel. 505 170 975


Problem ubytku słuchu oraz szumów usznych dotyczy milionów ludzi na całym świecie. Coraz więcej osób ma problemy ze słuchem. Niestety najczęściej proces ten przebiega bezboleśnie i niezauważalnie powodując wiele kłopotów w komunikowaniu się i w konsekwencji gorszą jakość życia. Jednak bardzo często osoby cierpiące na ubytek słuchu ignorują go lub wręcz zaprzeczają jego istnieniu, uznając go za coś wstydliwego. To bardzo poważny błąd – długotrwałe ograniczenie kontaktu z innymi ludźmi i obniżona sprawność mogą prowadzić m.in. do depresji, wraz ze wszystkimi towarzyszącymi jej konsekwencjami. Jeżeli nabieramy podejrzeń, że my lub któryś z naszych najbliższych ma problemy ze słuchem powinniśmy jak najszybciej zgłosić się do specjalisty.

Od lutego br. firma MARMED prowadzi akcję, dzięki której mieszkańcy Powiatu Dąbrowskiego będą mogli całkowicie bezpłatnie wykonać badanie słuchu i skorzystać z fachowej konsultacji audioprotetyków.Sposobem na wykrycie zaburzeń słuchu jest badanie audiometryczne. To proste, bezpieczne i bezbolesne badanie słuchu powinno być traktowane na równi z kontrolnymi badaniami ogólnymi naszego stanu zdrowia.Badanie można będzie wykonać w gabinecie audioprotetycznym w Dąbrowie Tarnowskiej na ul. Szpitalnej 1 (Hotel Pielęgniarek), który czynny będzie w następujących dniach: Poniedziałek 9:00 – 13:00 Wtorek, Środa 10:00 – 16:00 Czwartek 9:00 – 13:00 Wszyscy zainteresowani sprawdzeniem swojego słuchu proszeni są o wcześniejsze zarejestrowanie. Można to zrobić osobiście i telefonicznie, tel. 505 170 975 Problem ubytku słuchu oraz szumów usznych dotyczy milionów ludzi na całym świecie. Coraz więcej osób ma problemy ze słuchem. Niestety najczęściej proces ten przebiega bezboleśnie i niezauważalnie powodując wiele kłopotów w komunikowaniu się i w konsekwencji gorszą jakość życia. Jednak bardzo często osoby cierpiące na ubytek słuchu ignorują go lub wręcz zaprzeczają jego istnieniu, uznając go za coś wstydliwego. To bardzo poważny błąd – długotrwałe ograniczenie kontaktu z innymi ludźmi i obniżona sprawność mogą prowadzić m.in. do depresji, wraz ze wszystkimi towarzyszącymi jej konsekwencjami. Jeżeli nabieramy podejrzeń, że my lub któryś z naszych najbliższych ma problemy ze słuchem powinniśmy jak najszybciej zgłosić się do specjalisty.
tel. 14 642 24 31
kontakt
Projekt i wykonanie: i-t.pl
Dostępność cyfrowa
i zgodność ze standardem WCAG