Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zagłosuj na „Ciepło z klasą”!

Zagłosuj na „Ciepło z klasą”!

Zagłosuj na „Ciepło z klasą”!

Społeczność Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Dąbrowie Tarnowskiej zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc w głosowaniu. Placówka ta bierze udział w konkursie „Ciepło z klasą".

Trzy szkoły z największą ilością głosów otrzymają nowoczesne Hybrydowe Systemy Grzewcze – urządzenia wykorzystujące Odnawialne Źródła Energii (OZE), które dodatkowo przyczynią się do poprawienia jakości powietrza i stanu środowiska naturalnego w okolicy.

Aby pomóc tej dąbrowskiej szkole należy zarejestrować się na stronie www.cieplozklasa.pl, odszukać na liście Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Dąbrowie Tarnowskiej http://www.cieplozklasa.pl/szkola/17241 i oddać głos.

Głosować można raz dziennie do 20 czerwca.

Zachęcamy do zaangażowania się w akcję. Każdy głos jest bardzo ważny.

Społeczność Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Dąbrowie Tarnowskiej zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc w głosowaniu. Placówka ta bierze udział w konkursie „Ciepło z klasą". Trzy szkoły z największą ilością głosów otrzymają nowoczesne Hybrydowe Systemy Grzewcze – urządzenia wykorzystujące Odnawialne Źródła Energii (OZE), które dodatkowo przyczynią się do poprawienia jakości powietrza i stanu środowiska naturalnego w okolicy. Aby pomóc tej dąbrowskiej szkole należy zarejestrować się na stronie www.cieplozklasa.pl, odszukać na liście Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Dąbrowie Tarnowskiej http://www.cieplozklasa.pl/szkola/17241 i oddać głos. Głosować można raz dziennie do 20 czerwca. Zachęcamy do zaangażowania się w akcję. Każdy głos jest bardzo ważny.