Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zagłosuj na najlepsze zdjęcie zrobione latem w zespole dworsko-parkowym w Brniu

Zagłosuj na najlepsze zdjęcie zrobione latem w zespole dworsko-parkowym w Brniu

Zagłosuj na najlepsze zdjęcie zrobione latem w zespole dworsko-parkowym w Brniu

W albumie "Konkurs fotograficzny - Lato" na fan page'u Powiatu Dąbrowskiego zostały zamieszczone zdjęcia uczestników konkursu fotograficznego pn. „Cztery pory roku w zespole dworsko parkowym w Brniu”, którzy spełnili wszystkie kryteria. Zachęcamy do głosowania! To Wy decydujecie o tym, kto zwycięży!

Jak działa głosowanie?

  • Głosujemy na Facebooku Powiatu Dąbrowskiego przy pomocy „polubień” (reakcja np. „Lubię to”, „Super”, „Wow”).
  • Liczone będą tylko głosy oddane na fan page’u Powiatu Dąbrowskiego.
  • Nie będą liczone głosy w udostępnianych przez użytkowników postach.
  • Głosowanie potrwa do 10 października 2021 roku.
  • O końcowych wynikach konkursu decydować będzie liczba „polubień”. Autor zdjęcia, które otrzyma największą liczbę „polubień” otrzyma tytuł laureata!

Przejdź do głosowania

W albumie "Konkurs fotograficzny - Lato" na fan page'u Powiatu Dąbrowskiego zostały zamieszczone zdjęcia uczestników konkursu fotograficznego pn. „Cztery pory roku w zespole dworsko parkowym w Brniu”, którzy spełnili wszystkie kryteria. Zachęcamy do głosowania! To Wy decydujecie o tym, kto zwycięży! Jak działa głosowanie? Głosujemy na Facebooku Powiatu Dąbrowskiego przy pomocy „polubień” (reakcja np. „Lubię to”, „Super”, „Wow”). Liczone będą tylko głosy oddane na fan page’u Powiatu Dąbrowskiego. Nie będą liczone głosy w udostępnianych przez użytkowników postach. Głosowanie potrwa do 10 października 2021 roku. O końcowych wynikach konkursu decydować będzie liczba „polubień”. Autor zdjęcia, które otrzyma największą liczbę „polubień” otrzyma tytuł laureata! Przejdź do głosowania