Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zagrożenie powodziowe minęło

Zagrożenie powodziowe minęło

Zagrożenie powodziowe minęło

W dniu 7 lipca br. o godz. 9:O0 Starosta Dąbrowski Zarządzeniem Nr 35/09 odwołał alarm powodziowy na obszarze gminy Szczucin oraz stan pogotowia przeciwpowodziowego na obszarze gmin Dąbrowa Tarnowska, Olesno, Radgoszcz i Szczucin.

Na terenach które zostały dotknięte skutkami żywiołu nadal prowadzone są prace porządkowe i dezynfekcyjne.
Zagrożenie epidemiologiczne jest na bieżąco monitorowane przez Powiatową Inspekcję Sanitarną .

Nadal prowadzone są prace komisji szacujących straty popowodziowe, których szacowanie winno skończyć się do 10 lipca br. ,przekazaniem Wojewodzie Małopolskiemu stosownych protokołów z prac komisji.

W dniu 7 lipca br. o godz. 9:O0 Starosta Dąbrowski Zarządzeniem Nr 35/09 odwołał alarm powodziowy na obszarze gminy Szczucin oraz stan pogotowia przeciwpowodziowego na obszarze gmin Dąbrowa Tarnowska, Olesno, Radgoszcz i Szczucin. Na terenach które zostały dotknięte skutkami żywiołu nadal prowadzone są prace porządkowe i dezynfekcyjne.Zagrożenie epidemiologiczne jest na bieżąco monitorowane przez Powiatową Inspekcję Sanitarną . Nadal prowadzone są prace komisji szacujących straty popowodziowe, których szacowanie winno skończyć się do 10 lipca br. ,przekazaniem Wojewodzie Małopolskiemu stosownych protokołów z prac komisji.