Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zajęcia dodatkowe dla uczniów Liceum Ogólnokształcącego

Zajęcia dodatkowe dla uczniów Liceum Ogólnokształcącego

Zajęcia dodatkowe dla uczniów Liceum Ogólnokształcącego

7 października 2019 roku w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie miało miejsce uroczyste przekazanie listów intencyjnych na realizację projektów ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020.

W wydarzeniu tym uczestniczył Wicestarosta Dąbrowski Krzysztof Bryk, który z rąk Wicemarszałka Województwa Małopolskiego Łukasza Smółki odebrał list intencyjny na realizację projektu pod nazwą „Zajęcia dodatkowe dla uczniów Liceum Ogólnokształcącego w Dąbrowie Tarnowskiej”.
Samorząd powiatowy na realizację tego przedsięwzięcia pozyskał dofinansowanie w wysokości 126 411,70 zł z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014 -2020.

Zadanie to będzie realizowane w I Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej w roku szkolnym 2019/2020. Polegać będzie na prowadzeniu innowacyjnych zajęć edukacyjnych z wykorzystaniem potencjału szkół wyższych w regionie poprzez prowadzenie wirtualnych zajęć wykładowych i laboratoryjnych w oparciu o infrastrukturę i nowoczesną technologię informacyjno - komunikacyjną, co pozwoli na podniesienie poziomu nauczania oraz kształtowanie kompetencji kluczowych.
Uczniowie, którzy wezmą udział w procesie rekrutacji i zakwalifikują się do projektu będą uczestniczyć w zajęciach on-line realizowanych z uczelniami wyższymi z biologii, chemii, języka angielskiego i matematyki. Nasza szkoła będzie współpracować z takimi uczelniami jak: Politechnika Krakowska, Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie. W ramach tych obszarów będą prowadzone również koła naukowe.
Projekt obejmuje także zakup pomocy dydaktycznych służących realizacji poszczególnych zajęć.

msmol

7 października 2019 roku w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie miało miejsce uroczyste przekazanie listów intencyjnych na realizację projektów ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020. W wydarzeniu tym uczestniczył Wicestarosta Dąbrowski Krzysztof Bryk, który z rąk Wicemarszałka Województwa Małopolskiego Łukasza Smółki odebrał list intencyjny na realizację projektu pod nazwą „Zajęcia dodatkowe dla uczniów Liceum Ogólnokształcącego w Dąbrowie Tarnowskiej”.Samorząd powiatowy na realizację tego przedsięwzięcia pozyskał dofinansowanie w wysokości 126 411,70 zł z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014 -2020. Zadanie to będzie realizowane w I Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej w roku szkolnym 2019/2020. Polegać będzie na prowadzeniu innowacyjnych zajęć edukacyjnych z wykorzystaniem potencjału szkół wyższych w regionie poprzez prowadzenie wirtualnych zajęć wykładowych i laboratoryjnych w oparciu o infrastrukturę i nowoczesną technologię informacyjno - komunikacyjną, co pozwoli na podniesienie poziomu nauczania oraz kształtowanie kompetencji kluczowych.Uczniowie, którzy wezmą udział w procesie rekrutacji i zakwalifikują się do projektu będą uczestniczyć w zajęciach on-line realizowanych z uczelniami wyższymi z biologii, chemii, języka angielskiego i matematyki. Nasza szkoła będzie współpracować z takimi uczelniami jak: Politechnika Krakowska, Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie. W ramach tych obszarów będą prowadzone również koła naukowe. Projekt obejmuje także zakup pomocy dydaktycznych służących realizacji poszczególnych zajęć. msmol