Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zajęcia taneczne latino w Centrum Polonii

Zajęcia taneczne latino w Centrum Polonii

W Centrum Polonii – Ośrodku Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu rozpoczynają się zapisy na zajęcia fitness latino. Zajęcia przeznaczone są wyłącznie dla Pań od 15 roku życia i odbywać się będą co tydzień w każdy poniedziałek.

Rozpoczęcie: 16 kwietnia 2012 r. o godz. 1840.

Czas trwania zajęć: 1,5 godziny, cena za jedno spotkanie: 7.50 zł. Zapisy przyjmowane są do 12 kwietnia 2012 r.
W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy. Warunkiem rozpoczęcia zajęć jest grupa
min. 10 – osobowa.

W ramach zajęć wykonywane będą układy choreograficzne do: samby, cha-chy, rumby, pasodoble, jive'a oraz salsy. Regularne ćwiczenia fitness latino pomagają spalać tkankę tłuszczową, poprawić kondycję, pozbyć się bólu pleców, wzmocnić mięśni, pięknie wymodelować sylwetkę oraz poczuć energetyzujący przypływ energii!

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z Centrum Polonii – Ośrodkiem Kultury, Turystyki i Rekreacji na podany niżej adres:

Centrum Polonii - Ośrodek Kultury, Turystyki i Rekreacji
33-210 Olesno, Breń 1
Tel. kontaktowy: +48 14 6422135
e-mail : biuro@centrumpolonii.pl

www.centrumpolonii.pl

W Centrum Polonii – Ośrodku Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu rozpoczynają się zapisy na zajęcia fitness latino. Zajęcia przeznaczone są wyłącznie dla Pań od 15 roku życia i odbywać się będą co tydzień w każdy poniedziałek. Rozpoczęcie: 16 kwietnia 2012 r. o godz. 1840. Czas trwania zajęć: 1,5 godziny, cena za jedno spotkanie: 7.50 zł. Zapisy przyjmowane są do 12 kwietnia 2012 r.W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy. Warunkiem rozpoczęcia zajęć jest grupamin. 10 – osobowa. W ramach zajęć wykonywane będą układy choreograficzne do: samby, cha-chy, rumby, pasodoble, jive'a oraz salsy. Regularne ćwiczenia fitness latino pomagają spalać tkankę tłuszczową, poprawić kondycję, pozbyć się bólu pleców, wzmocnić mięśni, pięknie wymodelować sylwetkę oraz poczuć energetyzujący przypływ energii! Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z Centrum Polonii – Ośrodkiem Kultury, Turystyki i Rekreacji na podany niżej adres: Centrum Polonii - Ośrodek Kultury, Turystyki i Rekreacji33-210 Olesno, Breń 1Tel. kontaktowy: +48 14 6422135e-mail : biuro@centrumpolonii.pl www.centrumpolonii.pl