Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zakończenie I edycji kursów w branży budowlanej

Zakończenie I edycji kursów w branży budowlanej

Zakończenie I edycji kursów w branży budowlanej

W dniu 13 listopada br., w Brniu zakończył się ostatni z kursów w branży budowlanej planowanych na 2011 rok. W zajęciach wzięło udział sześćdziesięciu trzech uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu oraz Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie. Zrealizowane zostały trzy kursy zawodowe: brukarz, murarz- tynkarz oraz nowoczesne techniki wykończeniowe.

Kursy realizowane były w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce”, współfinansowanego przez Unię Europejską, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet: IX- Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionie, Działanie: 9.2- Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego.

Zajęcia odbywały się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu. Poszczególne kursy obejmowały zajęcia teoretyczne, w tym wiadomości z zakresu BHP, materiałoznawstwa, technologii, rysunku zawodowego, a także  ćwiczenia praktyczne. Wszyscy uczestnicy kursów  otrzymali świadectwa potwierdzające nabycie przez nich przydatnych umiejętności.

Podczas zajęć panowała miła i sprzyjająca nauce atmosfera. Szkolenia cieszyły się dużym zainteresowaniem i zebrały bardzo dobre opinie od uczestników.

Przypominamy, że już na początku nowego roku uczniowie szkół ponadgimnazjalnych kształcących zawodowo, w ramach projektu będą  mogli uczestniczyć w kursach zawodowych: ECDL Core, księgowe programy komputerowe, pracownik obsługi hotelowej/ recepcjonista, sekretarsko- asystencki, obsługa kas fiskalnych i fakturowania, kelner- barman.

Wszystkie proponowane kursy są bezpłatne.

Chętnych zapraszamy do udziału!

Biuro projektu:
Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej
tel.146422135
e-mail: edukacja@powiatdabrowski.pl

opracowanie: L.Rusnak

W dniu 13 listopada br., w Brniu zakończył się ostatni z kursów w branży budowlanej planowanych na 2011 rok. W zajęciach wzięło udział sześćdziesięciu trzech uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu oraz Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie. Zrealizowane zostały trzy kursy zawodowe: brukarz, murarz- tynkarz oraz nowoczesne techniki wykończeniowe. Kursy realizowane były w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce”, współfinansowanego przez Unię Europejską, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet: IX- Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionie, Działanie: 9.2- Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego. Zajęcia odbywały się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu. Poszczególne kursy obejmowały zajęcia teoretyczne, w tym wiadomości z zakresu BHP, materiałoznawstwa, technologii, rysunku zawodowego, a także  ćwiczenia praktyczne. Wszyscy uczestnicy kursów  otrzymali świadectwa potwierdzające nabycie przez nich przydatnych umiejętności. Podczas zajęć panowała miła i sprzyjająca nauce atmosfera. Szkolenia cieszyły się dużym zainteresowaniem i zebrały bardzo dobre opinie od uczestników. Przypominamy, że już na początku nowego roku uczniowie szkół ponadgimnazjalnych kształcących zawodowo, w ramach projektu będą  mogli uczestniczyć w kursach zawodowych: ECDL Core, księgowe programy komputerowe, pracownik obsługi hotelowej/ recepcjonista, sekretarsko- asystencki, obsługa kas fiskalnych i fakturowania, kelner- barman. Wszystkie proponowane kursy są bezpłatne. Chętnych zapraszamy do udziału! Biuro projektu:Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiejtel.146422135e-mail: edukacja@powiatdabrowski.pl opracowanie: L.Rusnak