Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zakończenie "II Wesołego Lata" w Kupieninie

Zakończenie "II Wesołego Lata" w Kupieninie

Zakończenie

Dobiegła końca realizacja programu zajęć wakacyjnych dla wychowanków Niepublicznego Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego w Kupieninie trwających od 6 do 24 lipca 2009 r.

Podczas wspólnych zabaw i zajęć dzieci poznawały swoje bliższe i dalsze otoczenie, podnosiły sprawność fizyczną, rozwijały zainteresowania i uzdolnienia, a przede wszystkim uczyły się współdziałania w grupie oraz budowania pozytywnych relacji z innymi.

Trzy tygodnie wakacji wypełnione były wieloma atrakcjami o tematyce sportowej, podróżniczej i kulturalnej. Zajęcia plastyczne i cieszące się ogromnym zainteresowaniem zajęcia kulinarne rozbudzały aktywność twórczą dzieci, zaś dogoterapia i hipoterapia sprzyjały relaksowi poprzez kontakt ze zwierzętami. Wychowankowie mieli okazję być w kinie w Dąbrowskim Domu Kultury i obejrzeć specjalnie dla nich wybrany film animowany. Niezwykle interesującym i emocjonującym dla dzieci okazał się wyjazd do „JuraParku" w Bałtowie, gdzie zwiedzali park dinozaurów oraz zwierzyniec bałtowski, brali udział w warsztatach manualnych i podróżowali kolejką po okolicy. Wiele radości sprawiały dzieciom wyjazdy na pikniki z grillowaniem, zabawami muzyczno-ruchowymi i karaoke. Uwieńczeniem „II Wesołego Lata" był Harley Piknik z przejażdżkami motorowymi, mnóstwem wrażeń i nowych, cennych doświadczeń.

Dobiegła końca realizacja programu zajęć wakacyjnych dla wychowanków Niepublicznego Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego w Kupieninie trwających od 6 do 24 lipca 2009 r. Podczas wspólnych zabaw i zajęć dzieci poznawały swoje bliższe i dalsze otoczenie, podnosiły sprawność fizyczną, rozwijały zainteresowania i uzdolnienia, a przede wszystkim uczyły się współdziałania w grupie oraz budowania pozytywnych relacji z innymi. Trzy tygodnie wakacji wypełnione były wieloma atrakcjami o tematyce sportowej, podróżniczej i kulturalnej. Zajęcia plastyczne i cieszące się ogromnym zainteresowaniem zajęcia kulinarne rozbudzały aktywność twórczą dzieci, zaś dogoterapia i hipoterapia sprzyjały relaksowi poprzez kontakt ze zwierzętami. Wychowankowie mieli okazję być w kinie w Dąbrowskim Domu Kultury i obejrzeć specjalnie dla nich wybrany film animowany. Niezwykle interesującym i emocjonującym dla dzieci okazał się wyjazd do „JuraParku" w Bałtowie, gdzie zwiedzali park dinozaurów oraz zwierzyniec bałtowski, brali udział w warsztatach manualnych i podróżowali kolejką po okolicy. Wiele radości sprawiały dzieciom wyjazdy na pikniki z grillowaniem, zabawami muzyczno-ruchowymi i karaoke. Uwieńczeniem „II Wesołego Lata" był Harley Piknik z przejażdżkami motorowymi, mnóstwem wrażeń i nowych, cennych doświadczeń.