1. Zakończenie roku szkolnego 2007/2008 w szkołach ponadgimnazjalnych

Zakończenie roku szkolnego 2007/2008 w szkołach ponadgimnazjalnych

Dziś w czterech szkołach ponadgimnazjalnych Powiatu Dąbrowskiego odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego2007/2008. W każdej szkole odbyły się okazjonalne akademie. Najlepsi uczniowie otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez Rady Rodziców poszczególnych szkół. Dodatkowo Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej ufundowało nagrodę dla najlepszego ucznia z najwyższą średnią z każdej szkoły. W pożegnaniu uczniów wzięli udział także przedstawiciele władz Powiatu Dąbrowskiego: w ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej i ZSP w Szczucinie - Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski, w ZSP Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej - Wicestarosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski, ZSP w Brniu - Sekretarz Powiatu - Kazimierz Wójcik.