Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zakończenie roku szkolnego 2008/2009 w szkołach ponadgimnazjalnych

Zakończenie roku szkolnego 2008/2009 w szkołach ponadgimnazjalnych

Zakończenie roku szkolnego 2008/2009 w szkołach ponadgimnazjalnych

Dziś w czterech szkołach ponadgimnazjalnych Powiatu Dąbrowskiego odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego2008/2009.

W każdej szkole odbyły się okazjonalne akademie. Najlepsi uczniowie otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez Rady Rodziców poszczególnych szkół.

W pożegnaniu uczniów wzięli udział także przedstawiciele władz Powiatu Dąbrowskiego: w ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej - Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski, w ZSP Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej - Wicestarosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski, Sekretarz Powiatu – Zdzisław Kogut, Naczelnik Wydziału Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia Starostwa Powiatowego - Mariola Smolorz, w ZSP w Brniu - Radny Rady Powiatu i Przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego – Marian Szajor.

Dziś w czterech szkołach ponadgimnazjalnych Powiatu Dąbrowskiego odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego2008/2009. W każdej szkole odbyły się okazjonalne akademie. Najlepsi uczniowie otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez Rady Rodziców poszczególnych szkół. W pożegnaniu uczniów wzięli udział także przedstawiciele władz Powiatu Dąbrowskiego: w ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej - Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski, w ZSP Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej - Wicestarosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski, Sekretarz Powiatu – Zdzisław Kogut, Naczelnik Wydziału Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia Starostwa Powiatowego - Mariola Smolorz, w ZSP w Brniu - Radny Rady Powiatu i Przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego – Marian Szajor.