Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zakończenie roku szkolnego 2009/2010 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Zakończenie roku szkolnego 2009/2010 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Zakończenie roku szkolnego 2009/2010 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu zakończyli rok szkolny 2009/2010 rozpoczynając ten szczególny dzień, od mszy św. odprawionej przez księdza Wacława Pateraka w Kaplicy w Podborzu. Następnie Dyrektor Szkoły Jarosław Boryczka rozpoczął uroczystą akademię, witając Wicestarostę Dąbrowskiego Tadeusza Kwiatkowskiego, grono pedagogiczne a także przedstawicielkę Rady Rodziców i całą społeczność uczniowską.
Wicestarosta wziął udział w rozdaniu nagród, wyróżniającym się uczniom w minionym roku szkolnym a także przekazał gratulacje i życzenia dla uczniów i nauczycieli, w imieniu swoim i Starosty Dąbrowskiego Wiesława Krajewskiego oraz Przewodniczącego Rady Powiatu Roberta Kądzielawy.

Rozdano nagrody, dyplomy, wyróżnienia oraz listy gratulacyjne dla rodziców uczniom, którzy odnieśli sukcesy w tym roku szkolnym i reprezentowali szkołę w olimpiadach, konkursach i zawodach.
Wśród nagrodzonych znalazł się Jacek Białek z klasy III technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji, laureat Eliminacji Centralnych Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku ochrona i inżynieria środowiska.

Opracowanie: ZSP w Brniu

Uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu zakończyli rok szkolny 2009/2010 rozpoczynając ten szczególny dzień, od mszy św. odprawionej przez księdza Wacława Pateraka w Kaplicy w Podborzu. Następnie Dyrektor Szkoły Jarosław Boryczka rozpoczął uroczystą akademię, witając Wicestarostę Dąbrowskiego Tadeusza Kwiatkowskiego, grono pedagogiczne a także przedstawicielkę Rady Rodziców i całą społeczność uczniowską.Wicestarosta wziął udział w rozdaniu nagród, wyróżniającym się uczniom w minionym roku szkolnym a także przekazał gratulacje i życzenia dla uczniów i nauczycieli, w imieniu swoim i Starosty Dąbrowskiego Wiesława Krajewskiego oraz Przewodniczącego Rady Powiatu Roberta Kądzielawy. Rozdano nagrody, dyplomy, wyróżnienia oraz listy gratulacyjne dla rodziców uczniom, którzy odnieśli sukcesy w tym roku szkolnym i reprezentowali szkołę w olimpiadach, konkursach i zawodach.Wśród nagrodzonych znalazł się Jacek Białek z klasy III technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji, laureat Eliminacji Centralnych Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku ochrona i inżynieria środowiska. Opracowanie: ZSP w Brniu