Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zakończenie roku szkolnego 2010/2011 w szkołach ponadgimnazjalnych

Zakończenie roku szkolnego 2010/2011 w szkołach ponadgimnazjalnych

Zakończenie roku szkolnego 2010/2011 w szkołach ponadgimnazjalnych

22 czerwca br. w czterech szkołach ponadgimnazjalnych Powiatu Dąbrowskiego odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2010/2011.
Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski uczestniczył w uroczystych akademiach w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej oraz w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Brniu.
Młodzieży i nauczycielom z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej i Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie towarzyszył Wicestarosta Dąbrowski Robert Pantera.

Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski w swoich wystąpieniach podziękował dyrekcji oraz nauczycielom za ich całoroczną pracę wychowawczo- dydaktyczną, a także złożył gratulacje uczniom za wyniki w nauce oraz osiągnięcia w olimpiadach szkolnych i zawodach sportowych.

Wicestarosta Dąbrowski Robert Pantera podziękował nauczycielom za trud i poświęcenie w wykonywanej w pracy na rzecz szkoły i edukacji młodzieży . Przekazał również życzenia udanego wypoczynku wakacyjnego oraz nabrania sił przed nowym rokiem szkolnym dla uczniów i nauczycieli w imieniu swoim i Starosty Dąbrowskiego.

Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie Wicestarosta w imieniu Samorządu Powiatu Dąbrowskiego podziękował, odchodzącej na emeryturę, Pani Monice Kosińskiej za wieloletnie pełnienie funkcji dyrektorki szkoły, współpracę z Samorządem Powiatu Dąbrowskiego oraz trud włożony w kształtowanie postaw i wychowywanie młodzieży.

Podczas uroczystych akademii z okazji zakończenia roku szkolnego, starostowie wręczyli nagrody ufundowane przez Samorząd Powiatu Dąbrowskiego dla uczniów, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce w poszczególnych typach szkół w roku szkolnym 2010/2011:

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej
Agnieszka Siembab – kl. II B LO– śr. 5,36
Przemysłach Chmura kl. III i TI – śr. 4,93

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej
Aneta Słota – kl. III TE - śr. 5,18
Paulina Kot – kl. II LO dziennikarskie – śr. 4,93
Agnieszka Kmieć – kl. I a ZSZ – ś. 4,86

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu
Dariusz Borek – kl. II TB – śr. 5,18

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie
Katarzyna Jabłońska – kl. II LO b – śr. 5,29
Piotr Zawada – kl. II TM/E – śr. 4,94
Justyna Sieradzka – kl. II ZSZ – śr. 5,00

22 czerwca br. w czterech szkołach ponadgimnazjalnych Powiatu Dąbrowskiego odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2010/2011.Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski uczestniczył w uroczystych akademiach w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej oraz w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Brniu.Młodzieży i nauczycielom z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej i Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie towarzyszył Wicestarosta Dąbrowski Robert Pantera. Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski w swoich wystąpieniach podziękował dyrekcji oraz nauczycielom za ich całoroczną pracę wychowawczo- dydaktyczną, a także złożył gratulacje uczniom za wyniki w nauce oraz osiągnięcia w olimpiadach szkolnych i zawodach sportowych. Wicestarosta Dąbrowski Robert Pantera podziękował nauczycielom za trud i poświęcenie w wykonywanej w pracy na rzecz szkoły i edukacji młodzieży . Przekazał również życzenia udanego wypoczynku wakacyjnego oraz nabrania sił przed nowym rokiem szkolnym dla uczniów i nauczycieli w imieniu swoim i Starosty Dąbrowskiego. Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie Wicestarosta w imieniu Samorządu Powiatu Dąbrowskiego podziękował, odchodzącej na emeryturę, Pani Monice Kosińskiej za wieloletnie pełnienie funkcji dyrektorki szkoły, współpracę z Samorządem Powiatu Dąbrowskiego oraz trud włożony w kształtowanie postaw i wychowywanie młodzieży. Podczas uroczystych akademii z okazji zakończenia roku szkolnego, starostowie wręczyli nagrody ufundowane przez Samorząd Powiatu Dąbrowskiego dla uczniów, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce w poszczególnych typach szkół w roku szkolnym 2010/2011: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie TarnowskiejAgnieszka Siembab – kl. II B LO– śr. 5,36Przemysłach Chmura kl. III i TI – śr. 4,93 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie TarnowskiejAneta Słota – kl. III TE - śr. 5,18Paulina Kot – kl. II LO dziennikarskie – śr. 4,93Agnieszka Kmieć – kl. I a ZSZ – ś. 4,86 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w BrniuDariusz Borek – kl. II TB – śr. 5,18 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w SzczucinieKatarzyna Jabłońska – kl. II LO b – śr. 5,29Piotr Zawada – kl. II TM/E – śr. 4,94Justyna Sieradzka – kl. II ZSZ – śr. 5,00