Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zakończenie roku szkolnego 2012/2013 w szkołach ponadgimnazjalnych Powiatu Dąbrowskiego

Zakończenie roku szkolnego 2012/2013 w szkołach ponadgimnazjalnych Powiatu Dąbrowskiego

Zakończenie roku szkolnego 2012/2013 w szkołach ponadgimnazjalnych Powiatu Dąbrowskiego

28 czerwca br. w czterech szkołach ponadgimnazjalnych Powiatu Dąbrowskiego odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2012/2013.

Tadeusz Kwiatkowski Starosta Dąbrowski uczestniczył w uroczystej akademii w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej, natomiast Robert Pantera Wicestarosta Dąbrowski w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej, Dyrekcji, młodzieży i nauczycielom z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu towarzyszył Krzysztof Michalak - Doradca, a w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie towarzyszył Kazimierz Tęczar - Sekretarz Powiatu.

Przedstawiciele samorządu powiatowego w swoich wystąpieniach podziękowali dyrekcji oraz nauczycielom za ich całoroczną pracę wychowawczo - dydaktyczną, a także za ich trud i poświęcenie w wykonywanej pracy na rzecz szkoły i edukacji młodzieży. Rodzicom i uczniom złożyli gratulacje za wyniki w nauce. Przekazali również życzenia udanego wypoczynku wakacyjnego oraz nabrania sił przed nowym rokiem szkolnym dla uczniów i nauczycieli.

Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej Starosta Tadeusz Kwiatkowski w imieniu Samorządu Powiatu Dąbrowskiego podziękował, odchodzącym na emeryturę nauczycielkom Pani Irenie Czternastek, Barbarze Irla oraz Janinie Nowak za wieloletnią, rzetelną pracę dydaktyczną i wychowawczą z młodzieżą oraz podejmowane inicjatywy na rzecz szkoły i współpracę ze środowiskiem lokalnym.

Z okazji zakończenia roku szkolnego, przedstawiciele samorządu Powiatu Dąbrowskiego wręczyli nagrody ufundowane przez Samorząd Powiatu Dąbrowskiego dla uczniów, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce w poszczególnych typach szkół w roku szkolnym 2012/2013:

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1:

Mariusz Osika – średnia ocen 5,57

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2:

Monika Słota – TE, średnia ocen 5,13

Patrycja Rokita – LO, średnia ocen 5,00

Regina Łata – ZSZ, średnia ocen 4,79

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu:

Michał Ptak – TIŚiM, średnia ocen 4,47

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie:

Aneta Pustuła – LO, średnia ocen 5,31

Anita Wrzodak – TMT, średnia ocen 5,1

Damian Drewniany – ZSZ, średnia ocen 4,81

28 czerwca br. w czterech szkołach ponadgimnazjalnych Powiatu Dąbrowskiego odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2012/2013. Tadeusz Kwiatkowski Starosta Dąbrowski uczestniczył w uroczystej akademii w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej, natomiast Robert Pantera Wicestarosta Dąbrowski w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej, Dyrekcji, młodzieży i nauczycielom z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu towarzyszył Krzysztof Michalak - Doradca, a w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie towarzyszył Kazimierz Tęczar - Sekretarz Powiatu. Przedstawiciele samorządu powiatowego w swoich wystąpieniach podziękowali dyrekcji oraz nauczycielom za ich całoroczną pracę wychowawczo - dydaktyczną, a także za ich trud i poświęcenie w wykonywanej pracy na rzecz szkoły i edukacji młodzieży. Rodzicom i uczniom złożyli gratulacje za wyniki w nauce. Przekazali również życzenia udanego wypoczynku wakacyjnego oraz nabrania sił przed nowym rokiem szkolnym dla uczniów i nauczycieli. Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej Starosta Tadeusz Kwiatkowski w imieniu Samorządu Powiatu Dąbrowskiego podziękował, odchodzącym na emeryturę nauczycielkom Pani Irenie Czternastek, Barbarze Irla oraz Janinie Nowak za wieloletnią, rzetelną pracę dydaktyczną i wychowawczą z młodzieżą oraz podejmowane inicjatywy na rzecz szkoły i współpracę ze środowiskiem lokalnym. Z okazji zakończenia roku szkolnego, przedstawiciele samorządu Powiatu Dąbrowskiego wręczyli nagrody ufundowane przez Samorząd Powiatu Dąbrowskiego dla uczniów, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce w poszczególnych typach szkół w roku szkolnym 2012/2013: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1: Mariusz Osika – średnia ocen 5,57 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2: Monika Słota – TE, średnia ocen 5,13 Patrycja Rokita – LO, średnia ocen 5,00 Regina Łata – ZSZ, średnia ocen 4,79 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu: Michał Ptak – TIŚiM, średnia ocen 4,47 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie: Aneta Pustuła – LO, średnia ocen 5,31 Anita Wrzodak – TMT, średnia ocen 5,1 Damian Drewniany – ZSZ, średnia ocen 4,81
tel. 14 642 24 31
kontakt
Projekt i wykonanie: i-t.pl
Dostępność cyfrowa
i zgodność ze standardem WCAG