Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 w szkołach ponadgimnazjalnych

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 w szkołach ponadgimnazjalnych

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 w szkołach ponadgimnazjalnych

W tym roku wyjątkowo wcześniej bo już 19 czerwca 2019 roku w szkołach ponadgimnazjalnych powiatu dąbrowskiego odbyły się akademie z okazji zakończenia roku szkolnego 2018/2019. Tradycyjnie społecznościom szkolnym towarzyszyli przedstawiciele samorządu powiatowego.

Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek gościł w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej.

Natomiast Wicestarosta Krzysztof Bryk w Powiatowym Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie.

Sekretarz Powiatu Anna Mikos uczestniczyła w akademii w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu.

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej pojawiła się Dagmara Jedynak Zastępca Naczelnika Wydziału Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia.

Przedstawiciele naszego samorządu przekazali życzenia oraz podziękowania dyrektorom, nauczycielom i pracownikom oświaty. Serdecznie pogratulowali wszystkim uczniom uzyskanych wyników, ukończenia szkoły lub uzyskania promocji do kolejnej klasy.

W tym roku 42 uczniów z najwyższą średnią, którzy uzyskali świadectwa z wyróżnieniem otrzymali nagrody Starosty Dąbrowskiego. Uczniowie, którzy znaleźli się w zaszczytnym gronie najlepszych w roku szkolnym 2018/2019 otrzymali powerbanki.

Dodatkowo dyrektorzy poszczególnych szkół wręczyli uczniom nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce, aktywny udział w konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych oraz pracę na rzecz społeczności szkolnej oraz lokalnej.

gd

W tym roku wyjątkowo wcześniej bo już 19 czerwca 2019 roku w szkołach ponadgimnazjalnych powiatu dąbrowskiego odbyły się akademie z okazji zakończenia roku szkolnego 2018/2019. Tradycyjnie społecznościom szkolnym towarzyszyli przedstawiciele samorządu powiatowego. Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek gościł w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej. Natomiast Wicestarosta Krzysztof Bryk w Powiatowym Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie. Sekretarz Powiatu Anna Mikos uczestniczyła w akademii w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu. W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej pojawiła się Dagmara Jedynak Zastępca Naczelnika Wydziału Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia. Przedstawiciele naszego samorządu przekazali życzenia oraz podziękowania dyrektorom, nauczycielom i pracownikom oświaty. Serdecznie pogratulowali wszystkim uczniom uzyskanych wyników, ukończenia szkoły lub uzyskania promocji do kolejnej klasy. W tym roku 42 uczniów z najwyższą średnią, którzy uzyskali świadectwa z wyróżnieniem otrzymali nagrody Starosty Dąbrowskiego. Uczniowie, którzy znaleźli się w zaszczytnym gronie najlepszych w roku szkolnym 2018/2019 otrzymali powerbanki. Dodatkowo dyrektorzy poszczególnych szkół wręczyli uczniom nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce, aktywny udział w konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych oraz pracę na rzecz społeczności szkolnej oraz lokalnej. gd