Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 w szkołach ponadpodstawowych

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 w szkołach ponadpodstawowych

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 w szkołach ponadpodstawowych

W tym roku, z powodu pandemii koronowirusa, zakończenie roku szkolnego 2019/2020 w szkołach ponadpodstawowych nie wyglądało tak jak w latach poprzednich. Nie odbyły się uroczyste akademie z udziałem całych społeczności szkolnych.

Szkoły ponadpodstawowe z terenu powiatu dąbrowskiego odbiór świadectw szkolnych zorganizowały w podziale na grupy klasowe, które w ustalonych godzinach odbierały i jeszcze odbierają do dnia 2 lipca bieżącego roku dokumenty.

Młodzież mogła również uczestniczyć we Mszy Św., która odbyła się w parafiach w Dąbrowie Tarnowskiej i Szczucinie.

We Mszy Św. w Kościele Matki Bożej Szkaplerznej w Dąbrowie Tarnowskiej uczestniczył Wicestarosta Dąbrowski Krzysztof Bryk oraz dyrektorzy i pracownicy szkół.

W I Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej na sali gimnastycznej odbyło się zakończenie roku szkolnego dla klas drugich, w którym uczestniczył Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, Dyrekcja szkoły oraz Grono Pedagogiczne.

Z okazji zakończenia roku szkolnego, Starosta Lesław Wieczorek złożył życzenia oraz podziękowania dla dyrekcji, nauczycieli i pracowników oświaty, a także pogratulował wszystkim uczniom uzyskanych wyników w nauce oraz promocji do następnej klasy.

Przedstawiciele samorządu powiatowego przekazali również okolicznościowe listy i życzenia dla każdej szkoły, której organem prowadzącym jest Powiat Dąbrowski.

W tym roku szkolnym 37 uczniów z najwyższą średnią 5,0 i więcej otrzymało okolicznościowe upominki od Starosty Dąbrowskiego, które z wyjątkiem I Liceum Ogólnokształcącego, zostały wręczone uczniom przez wychowawców klas.

W tym roku, z powodu pandemii koronowirusa, zakończenie roku szkolnego 2019/2020 w szkołach ponadpodstawowych nie wyglądało tak jak w latach poprzednich. Nie odbyły się uroczyste akademie z udziałem całych społeczności szkolnych. Szkoły ponadpodstawowe z terenu powiatu dąbrowskiego odbiór świadectw szkolnych zorganizowały w podziale na grupy klasowe, które w ustalonych godzinach odbierały i jeszcze odbierają do dnia 2 lipca bieżącego roku dokumenty. Młodzież mogła również uczestniczyć we Mszy Św., która odbyła się w parafiach w Dąbrowie Tarnowskiej i Szczucinie. We Mszy Św. w Kościele Matki Bożej Szkaplerznej w Dąbrowie Tarnowskiej uczestniczył Wicestarosta Dąbrowski Krzysztof Bryk oraz dyrektorzy i pracownicy szkół. W I Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej na sali gimnastycznej odbyło się zakończenie roku szkolnego dla klas drugich, w którym uczestniczył Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, Dyrekcja szkoły oraz Grono Pedagogiczne. Z okazji zakończenia roku szkolnego, Starosta Lesław Wieczorek złożył życzenia oraz podziękowania dla dyrekcji, nauczycieli i pracowników oświaty, a także pogratulował wszystkim uczniom uzyskanych wyników w nauce oraz promocji do następnej klasy. Przedstawiciele samorządu powiatowego przekazali również okolicznościowe listy i życzenia dla każdej szkoły, której organem prowadzącym jest Powiat Dąbrowski. W tym roku szkolnym 37 uczniów z najwyższą średnią 5,0 i więcej otrzymało okolicznościowe upominki od Starosty Dąbrowskiego, które z wyjątkiem I Liceum Ogólnokształcącego, zostały wręczone uczniom przez wychowawców klas.