1. Maturzyści zakończyli rok szkolny 2020/2021

Maturzyści zakończyli rok szkolny 2020/2021

Dziś uczniowie klas III liceum ogólnokształcącego i klas IV technikum zakończyli rok szkolny 2021/2021. Podobnie jak przed rokiem, nie mogły być zorganizowane tradycyjne akademie szkolne z udziałem całych społeczności szkolnych oraz rodziców. Pomimo tych niedogodności, dyrekcje szkół ponadpodstawowych z powiatu dąbrowskiego umożliwiły młodzieży odebranie w bezpieczny sposób świadectw oraz dyplomów, wyróżnień i listów gratulacyjnych. Tradycyjnie, rozdanie świadectw poprzedziły msze święte. Maturzystom z ramienia powiatu towarzyszyli Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek oraz Wicestarosta Krzysztof Bryk. Samorząd powiatowy wzorem lat ubiegłych ufundował upominki dla abiturientów ze wszystkich szkół ponadpodstawowych w naszym powiecie, którzy uzyskali najwyższe średnie.