Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zakończenie roku szkolnego w szkołach ponadpodstawowych

Zakończenie roku szkolnego w szkołach ponadpodstawowych

Zakończenie roku szkolnego w szkołach ponadpodstawowych

Dziś w szkołach ponadpodstawowych w powiecie ponad 1400 uczniów świętowało zakończenie roku szkolnego 2020/2021. Tradycyjnie społecznościom szkolnym towarzyszyli przedstawiciele samorządu powiatowego, którzy przekazali życzenia oraz podziękowania dyrektorom, nauczycielom i pracownikom oświaty.

Serdecznie pogratulowali również wszystkim uczniom uzyskanych wyników i promocji do kolejnej klasy. Pięćdziesięciu uczniów, którzy uzyskali średnią 5,0 i wyżej otrzymało nagrody od samorządu Powiatu Dąbrowskiego.

Nagrody za wysokie wyniki w nauce, udział w konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych oraz pracę na rzecz społeczności szkolnej i lokalnej wręczyli również uczniom dyrektorzy szkół.

Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek gościł w Zespole Szkół im. K. K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej, Wicestarosta Krzysztof Bryk w I Liceum Ogólnokształcącym im. T. Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej, natomiast w Zespole Szkół  im. W. S. Reymonta w Brniu Naczelnik Wydziału Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia Mariola Smolorz.

Dziś w szkołach ponadpodstawowych w powiecie ponad 1400 uczniów świętowało zakończenie roku szkolnego 2020/2021. Tradycyjnie społecznościom szkolnym towarzyszyli przedstawiciele samorządu powiatowego, którzy przekazali życzenia oraz podziękowania dyrektorom, nauczycielom i pracownikom oświaty. Serdecznie pogratulowali również wszystkim uczniom uzyskanych wyników i promocji do kolejnej klasy. Pięćdziesięciu uczniów, którzy uzyskali średnią 5,0 i wyżej otrzymało nagrody od samorządu Powiatu Dąbrowskiego. Nagrody za wysokie wyniki w nauce, udział w konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych oraz pracę na rzecz społeczności szkolnej i lokalnej wręczyli również uczniom dyrektorzy szkół. Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek gościł w Zespole Szkół im. K. K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej, Wicestarosta Krzysztof Bryk w I Liceum Ogólnokształcącym im. T. Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej, natomiast w Zespole Szkół  im. W. S. Reymonta w Brniu Naczelnik Wydziału Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia Mariola Smolorz. Zakończenie roku Szkolnego w I Liceum Ogólnokształcącym w Dąbrowie Tarnowskiej Zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkół im. K. K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej Zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkół im. W. S. Reymonta w Brniu Zakończenie roku szkolnego w Powiatowym Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie