Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zakończono VIII ogólnokrajowy konkurs „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”

Zakończono VIII ogólnokrajowy konkurs „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”

Zakończono VIII ogólnokrajowy konkurs „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”

Pod koniec września 2010 roku w Bednarach odbyło się uroczyste podsumowanie ósmego ogólnokrajowego konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”.
Konkurs odbył się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.
Nagrodą główną dla zwycięzcy, w kategorii podmiotów prowadzących indywidualną działalność rolniczą, był ciągnik "Farmer" F-4 6258.
Zwycięzcami krajowych eliminacji, zostali Małgorzata i Wojciech Musiałowie z Niecieczy, gmina Żabno w województwie małopolskim.

Państwo Musiałowie wygrali etap regionalny w Tarnowie potem etap wojewódzki w Krakowie i ich gospodarstwo okazało się najbezpieczniejsze w Polsce.

 Pokonali przeszło tysiąc konkurentów. Posiadają gospodarstwo o powierzchni 135 ha, gdzie uprawiają zboża i kukurydzę. Ich park maszynowy spełnia wszystkie wymagania bezpieczeństwa i higieny pracy.


Podczas konkursu zaznaczono, że rosnący z roku na rok poziom rywalizacji sprawia, że coraz trudniejsza staje się ocena uczestników konkursu i podział nagród.
Dlatego też zapadła decyzja o przyznaniu I głównej nagrody oraz dwóch drugich, trzech trzecich oraz wyróżnień.
 
Gospodarstwa wizytowane w ramach konkursu są prowadzone nowocześnie, estetycznie i wzorowo pod względem BHP.
 
Z naszego Powiatu Dąbrowskiego do VIII Ogólnokrajowego Konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne” przystąpiło 5 uczestników.

Pod koniec września 2010 roku w Bednarach odbyło się uroczyste podsumowanie ósmego ogólnokrajowego konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”. Konkurs odbył się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Nagrodą główną dla zwycięzcy, w kategorii podmiotów prowadzących indywidualną działalność rolniczą, był ciągnik "Farmer" F-4 6258. Zwycięzcami krajowych eliminacji, zostali Małgorzata i Wojciech Musiałowie z Niecieczy, gmina Żabno w województwie małopolskim. Państwo Musiałowie wygrali etap regionalny w Tarnowie potem etap wojewódzki w Krakowie i ich gospodarstwo okazało się najbezpieczniejsze w Polsce. Pokonali przeszło tysiąc konkurentów. Posiadają gospodarstwo o powierzchni 135 ha, gdzie uprawiają zboża i kukurydzę. Ich park maszynowy spełnia wszystkie wymagania bezpieczeństwa i higieny pracy. Podczas konkursu zaznaczono, że rosnący z roku na rok poziom rywalizacji sprawia, że coraz trudniejsza staje się ocena uczestników konkursu i podział nagród. Dlatego też zapadła decyzja o przyznaniu I głównej nagrody oraz dwóch drugich, trzech trzecich oraz wyróżnień. Gospodarstwa wizytowane w ramach konkursu są prowadzone nowocześnie, estetycznie i wzorowo pod względem BHP. Z naszego Powiatu Dąbrowskiego do VIII Ogólnokrajowego Konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne” przystąpiło 5 uczestników.