Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zapraszamy absolwentów do skorzystania z ofert szkół średnich na Powiślu Dąbrowskim

Zapraszamy absolwentów do skorzystania z ofert szkół średnich na Powiślu Dąbrowskim

Zapraszamy absolwentów do skorzystania z ofert szkół średnich na Powiślu Dąbrowskim

Każdą uczennicę i ucznia opuszczającego mury szkoły podstawowej, do której uczęszczali przez osiem lat gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą szkół średnich na Powiślu Dąbrowskim i kontynuowania swojego dalszego kształcenia właśnie w jednej z czterech placówek.

Zgodnie z harmonogramem podanym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, na dzień dzisiejszy obowiązującym terminem składania dokumentacji rekrutacyjnej jest okres od 15 czerwca do 4 sierpnia 2020 roku. Warto dodać, iż w tym roku takie dokumenty można składać do szkoły za pośrednictwem formularzy rekrutacyjnych udostępnionych na stronach szkół. Oczywiście dokumenty dostarczone osobiście lub przesłane elektronicznie we wcześniejszym terminie również będą brane pod uwagę.

 

W szkołach Powiatu Dąbrowskiego pracuje wykwalifikowana kadra nauczycielska. Jest świetne zaplecze sportowe, a także przyjazna, rodzinna atmosfera. Warto podkreślić, iż poziom szkół na Powiślu Dąbrowskim niczym nie odbiega od poziomu szkół w dużych miastach. Młodzi ludzie nie muszą więc tracić czasu na dojazdy do innych miast – mogą uczyć się na Powiślu Dąbrowskim.

O ofercie edukacyjnej jak i nowoczesnej bazie dydaktycznej w którą wyposażone są poszczególne szkoły można dowiedzieć się więcej z filmu promocyjnego pod adresem tarnowska.TV.

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji do szkół ponadpodstawowych Powiatu Dąbrowskiego znajdują się na stronach tychże placówek:

www.lo-dabrowa-tarnowska.pl

www.zsp2.miasto.net.pl

www.pceikz.pl

www.zspbren.pl

Każdą uczennicę i ucznia opuszczającego mury szkoły podstawowej, do której uczęszczali przez osiem lat gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą szkół średnich na Powiślu Dąbrowskim i kontynuowania swojego dalszego kształcenia właśnie w jednej z czterech placówek. Zgodnie z harmonogramem podanym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, na dzień dzisiejszy obowiązującym terminem składania dokumentacji rekrutacyjnej jest okres od 15 czerwca do 4 sierpnia 2020 roku. Warto dodać, iż w tym roku takie dokumenty można składać do szkoły za pośrednictwem formularzy rekrutacyjnych udostępnionych na stronach szkół. Oczywiście dokumenty dostarczone osobiście lub przesłane elektronicznie we wcześniejszym terminie również będą brane pod uwagę. Pliki do pobrania Pobierz plik Oferta edukacyjna I Liceum Ogólnokształcącego w Dąbrowie Tarnowskiej.pdf Pliki do pobrania Pobierz plik Oferta edukacyjna Zespołu Szkół w Dąbrowie Tarnowskiej.pdf Pliki do pobrania Pobierz plik Oferta edukacyjna Powiatowego Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie.pdf Pliki do pobrania Pobierz plik Oferta edukacyjna Zespołu Szkół w Brniu.pdf   W szkołach Powiatu Dąbrowskiego pracuje wykwalifikowana kadra nauczycielska. Jest świetne zaplecze sportowe, a także przyjazna, rodzinna atmosfera. Warto podkreślić, iż poziom szkół na Powiślu Dąbrowskim niczym nie odbiega od poziomu szkół w dużych miastach. Młodzi ludzie nie muszą więc tracić czasu na dojazdy do innych miast – mogą uczyć się na Powiślu Dąbrowskim. O ofercie edukacyjnej jak i nowoczesnej bazie dydaktycznej w którą wyposażone są poszczególne szkoły można dowiedzieć się więcej z filmu promocyjnego pod adresem tarnowska.TV. Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji do szkół ponadpodstawowych Powiatu Dąbrowskiego znajdują się na stronach tychże placówek: www.lo-dabrowa-tarnowska.pl www.zsp2.miasto.net.pl www.pceikz.pl www.zspbren.pl