Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zapraszamy do odwiedzania strony Zarządu Drogowego

Zapraszamy do odwiedzania strony Zarządu Drogowego

Zapraszamy do odwiedzania strony Zarządu Drogowego

Zapraszamy do odwiedzania nowej strony internetowej Zarządu Drogowego w Dąbrowie Tarnowskiej, która znajduje się pod adresem: www.zddt.pl.

Strona powstała w celu publikowania treści o inwestycjach, realizowanych pracach i utrudnieniach na drogach powiatowych oraz informacji o akcji zima. Będą też zamieszczane ogłoszenia, ważne komunikaty i ostrzeżenia.

Na stronie znajdują się informacje o sieci dróg powiatowych, aktualnej nośności mostów oraz formularz online, za pomocą którego można zgłosić problem z drogą, propozycję lub jakieś zdarzenie. Do pobrania są też wnioski w celu załatwienia sprawy w Zarządzie Drogowym, m.in.:

Zapraszamy do przeglądania treści oraz sukcesywnego odwiedzania tej strony.

www.zddt.pl

Zapraszamy do odwiedzania nowej strony internetowej Zarządu Drogowego w Dąbrowie Tarnowskiej, która znajduje się pod adresem: www.zddt.pl. Strona powstała w celu publikowania treści o inwestycjach, realizowanych pracach i utrudnieniach na drogach powiatowych oraz informacji o akcji zima. Będą też zamieszczane ogłoszenia, ważne komunikaty i ostrzeżenia. Na stronie znajdują się informacje o sieci dróg powiatowych, aktualnej nośności mostów oraz formularz online, za pomocą którego można zgłosić problem z drogą, propozycję lub jakieś zdarzenie. Do pobrania są też wnioski w celu załatwienia sprawy w Zarządzie Drogowym, m.in.: Wniosek na zajęcie pasa drogowego Wniosek na zajęcie pasa drogowego w celu umieszczenie obiektu lub urządzenia Wniosek o pozwolenie na wycinkę drzew rosnących w pasie drogowym Wniosek o ustalenie linii ogrodzenia Wniosek o wydanie decyzji na lokalizację zjazdu - zjazd zwykły Wniosek o wydanie zgody na remont zjazdu Wniosek o wydanie zgody oraz warunków technicznych na umieszczenie w pasie drogowym obiektów lub urządzeń Wniosek o wyrażenie zgody na zatrzymywanie się na przystankach Zapraszamy do przeglądania treści oraz sukcesywnego odwiedzania tej strony. www.zddt.pl