Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zapraszamy do udziału w 5 Biegu Niepodległości!

Zapraszamy do udziału w 5 Biegu Niepodległości!

Zapraszamy do udziału w 5 Biegu Niepodległości!
12 listopada 2022 roku o godz. 13:00 w Parku Miejskim w Dąbrowie Tarnowskiej odbędzie się 5 Bieg Niepodległości organizowany przez Run Team Dąbrowa Tarnowska.
Zachęcamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, aby uczcić na sportowo 104. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości!
 
Dystans biegu głównego oraz marszu Nordic Walking to 2 km, a bieg dla dzieci 300 m.
 
W pakietach startowych na uczestników czekają koszulki okolicznościowe, które jednocześnie zgodnie z regulaminem biegu należy mieć na sobie w trakcie pokonywania trasy. Ponadto wszyscy otrzymają pamiątkowe odlewane medale, a zwycięzcy puchary.
Biuro zawodów: Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bohaterów Powiśla Dąbrowskiego (ul. Zazamcze 3, 33-200 Dąbrowa Tarnowska)
12 listopada 2022 roku o godz. 13:00 w Parku Miejskim w Dąbrowie Tarnowskiej odbędzie się 5 Bieg Niepodległości organizowany przez Run Team Dąbrowa Tarnowska. Zachęcamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, aby uczcić na sportowo 104. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości!   Dystans biegu głównego oraz marszu Nordic Walking to 2 km, a bieg dla dzieci 300 m.   W pakietach startowych na uczestników czekają koszulki okolicznościowe, które jednocześnie zgodnie z regulaminem biegu należy mieć na sobie w trakcie pokonywania trasy. Ponadto wszyscy otrzymają pamiątkowe odlewane medale, a zwycięzcy puchary.   Zapisy: https://dostartu.pl/iv-bieg-niepodleg-osci-v8316 Biuro zawodów: Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bohaterów Powiśla Dąbrowskiego (ul. Zazamcze 3, 33-200 Dąbrowa Tarnowska)   Szczegółowe informacje: https://www.facebook.com/events/2397708297035272?ref=newsfeed