Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zapraszamy do udziału w akcji „Wirtualna wystawa pamiątek związanych z osobą Św. Jana Pawła II"

Zapraszamy do udziału w akcji „Wirtualna wystawa pamiątek związanych z osobą Św. Jana Pawła II"

Zapraszamy do udziału w akcji „Wirtualna wystawa pamiątek związanych z osobą Św. Jana Pawła II

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej pragnie w sposób wyjątkowy uczcić 101. rocznicę urodzin Św. Jana Pawła II, organizując akcję pn.„Wirtualna wystawa pamiątek związanych z osobą Św. Jana Pawła II ”

Prawie w każdym domu znajdują się jakieś pamiątki związane bezpośrednio i pośrednio z osobą Św. Jana Pawła II - fotografie, dewocjonalia, odznaki, monety, znaczki pocztowe, a także obrazy i publikacje.

Pragniemy, aby poszukiwanie tych pamiątek w domowych zbiorach stało się okazją do oddania się wspomnieniom, refleksji a także przyczyniło się do pogłębienia więzi i relacji międzypokoleniowych. Aktywne uczestnictwo w akcji, która adresowana jest do wszystkich mieszkańców powiatu dąbrowskiego sprawi, że pamięć o Ojcu Świętym będzie wciąż żywa w naszych sercach.

Zdjęcie pamiątki powinno zawierać krótki opis, historię z nią związaną.

Zgłoszenia do udziału w akcji będą przyjmowane do dnia 17 maja 2021 roku do godz. 15:00.

Ze zgromadzonych zdjęć/skanów zostanie utworzona galeria, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej Organizatora oraz profilu Facebook Powiatu Dąbrowskiego.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem akcji (poniżej) oraz udziału w inicjatywie.

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej pragnie w sposób wyjątkowy uczcić 101. rocznicę urodzin Św. Jana Pawła II, organizując akcję pn.„Wirtualna wystawa pamiątek związanych z osobą Św. Jana Pawła II ” Prawie w każdym domu znajdują się jakieś pamiątki związane bezpośrednio i pośrednio z osobą Św. Jana Pawła II - fotografie, dewocjonalia, odznaki, monety, znaczki pocztowe, a także obrazy i publikacje. Pragniemy, aby poszukiwanie tych pamiątek w domowych zbiorach stało się okazją do oddania się wspomnieniom, refleksji a także przyczyniło się do pogłębienia więzi i relacji międzypokoleniowych. Aktywne uczestnictwo w akcji, która adresowana jest do wszystkich mieszkańców powiatu dąbrowskiego sprawi, że pamięć o Ojcu Świętym będzie wciąż żywa w naszych sercach. Zdjęcie pamiątki powinno zawierać krótki opis, historię z nią związaną. Zgłoszenia do udziału w akcji będą przyjmowane do dnia 17 maja 2021 roku do godz. 15:00. Ze zgromadzonych zdjęć/skanów zostanie utworzona galeria, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej Organizatora oraz profilu Facebook Powiatu Dąbrowskiego. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem akcji (poniżej) oraz udziału w inicjatywie. Pliki do pobrania Pobierz plik Regulamin akcji pn. Wirtualna wystawa pamiątek związanych z osobą Św. Jana Pawła II.pdf