Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zapraszamy do udziału w internetowym konkursie wiedzy o tytoniu

Zapraszamy do udziału w internetowym konkursie wiedzy o tytoniu

Zapraszamy do udziału w internetowym konkursie wiedzy o tytoniu

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Dąbrowie Tarnowskiej zapraszają do udziału w internetowym konkursie wiedzy o tytoniu organizowanym w ramach obchodów Światowego Dnia Rzucania Palenia przypadającego co roku w trzeci czwartek listopada. Konkurs skierowany jest zarówno do uczniów, jak i pełnoletnich mieszkańców powiatu dąbrowskiego.

Jego celem jest promowanie i upowszechnienie zasad zdrowego stylu życia bez uzależnień.

Aby wziąć udział w konkursie uczestnik powinien w okresie od 16 listopada do 26 listopada 2023 r. przesłać na adres e-mailowy: konkursy@powiatdabrowski.pl

  1. wypełnioną krzyżówkę sprawdzającą wiedzę uczestników konkursu na temat tytoniu i jego negatywnego wpływu na zdrowie;
  2. skan lub zdjęcie wypełnionej „Zgody wraz z Klauzulą informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych” uczestnika konkursu (załącznik nr 1 - zgoda dla niepełnoletniego uczestnika, załącznik nr 2 - zgoda dla pełnoletniego uczestnika)

Spośród osób, które prześlą prawidłowo wypełnioną krzyżówkę komisja konkursowa powołana przez organizatorów rozlosuje 2 nagrody rzeczowe.

Szczegóły w Regulaminie konkursu.

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Dąbrowie Tarnowskiej zapraszają do udziału w internetowym konkursie wiedzy o tytoniu organizowanym w ramach obchodów Światowego Dnia Rzucania Palenia przypadającego co roku w trzeci czwartek listopada. Konkurs skierowany jest zarówno do uczniów, jak i pełnoletnich mieszkańców powiatu dąbrowskiego. Jego celem jest promowanie i upowszechnienie zasad zdrowego stylu życia bez uzależnień. Aby wziąć udział w konkursie uczestnik powinien w okresie od 16 listopada do 26 listopada 2023 r. przesłać na adres e-mailowy: konkursy@powiatdabrowski.pl wypełnioną krzyżówkę sprawdzającą wiedzę uczestników konkursu na temat tytoniu i jego negatywnego wpływu na zdrowie; skan lub zdjęcie wypełnionej „Zgody wraz z Klauzulą informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych” uczestnika konkursu (załącznik nr 1 - zgoda dla niepełnoletniego uczestnika, załącznik nr 2 - zgoda dla pełnoletniego uczestnika) Spośród osób, które prześlą prawidłowo wypełnioną krzyżówkę komisja konkursowa powołana przez organizatorów rozlosuje 2 nagrody rzeczowe. Szczegóły w Regulaminie konkursu. Pliki do pobrania Pobierz plik Krzyżówka - konkurs wiedzy o tytoniu XI 2023.docx Pobierz plik Regulamin_-_test_wiedzy_o_tytoniu_XI_2023.pdf Pobierz plik Załącznik nr 1 do regulaminu – Zgoda przedstawiciela ustawowego niepełnoletniego uczestnika konkursu wraz klauzulą informacyjną.pdf Pobierz plik Załącznik nr 2 do regulaminu – Zgoda pełnoletniego uczestnika konkursu wraz klauzulą informacyjną.pdf