Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zapraszamy do udziału w internetowym konkursie wiedzy o tytoniu

Zapraszamy do udziału w internetowym konkursie wiedzy o tytoniu

Zapraszamy do udziału w internetowym konkursie wiedzy o tytoniu

  Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej serdecznie zaprasza do udziału w internetowym konkursie wiedzy o tytoniu.

  Konkurs organizowany jest w ramach obchodów "Światowego Dnia Rzucania Palenia" obchodzonego co roku w trzeci czwartek miesiąca listopada (20.11.2014 r.).

  Zadanie konkursowe polega na rozwiązaniu krótkiego testu poświęconego zagadnieniom związanym z paleniem tytoniu (test w załączeniu). Odpowiedzi prosimy przesyłać wyłącznie drogą mailową na adres: edukacja@powiatdabrowski.pl do dnia 30 listopada 2014 r.  W temacie wiadomości prosimy wpisać: „Konkurs wiedzy o tytoniu”

  Spośród prawidłowych odpowiedzi zostaną rozlosowane trzy nagrody – niespodzianki ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej.

  Lista laureatów zostanie ogłoszona w terminie do 8 grudnia 2014 r. na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej. 

Regulamin konkursu.doc

Test wiedzy o tytoniu.doc

  Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej serdecznie zaprasza do udziału w internetowym konkursie wiedzy o tytoniu.   Konkurs organizowany jest w ramach obchodów "Światowego Dnia Rzucania Palenia" obchodzonego co roku w trzeci czwartek miesiąca listopada (20.11.2014 r.).   Zadanie konkursowe polega na rozwiązaniu krótkiego testu poświęconego zagadnieniom związanym z paleniem tytoniu (test w załączeniu). Odpowiedzi prosimy przesyłać wyłącznie drogą mailową na adres: edukacja@powiatdabrowski.pl do dnia 30 listopada 2014 r.  W temacie wiadomości prosimy wpisać: „Konkurs wiedzy o tytoniu”   Spośród prawidłowych odpowiedzi zostaną rozlosowane trzy nagrody – niespodzianki ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej.   Lista laureatów zostanie ogłoszona w terminie do 8 grudnia 2014 r. na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej.  Regulamin konkursu.doc Test wiedzy o tytoniu.doc