Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zapraszamy do udziału w konkursie ekologicznym

Zapraszamy do udziału w konkursie ekologicznym

Zapraszamy do udziału w konkursie ekologicznym

Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego serdecznie zaprasza do udziału w konkursie ekologicznym pn. UPCYCLINGOWY POŻERACZ NAKRĘTEK dofinansowanym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.

Konkurs skierowany jest do dzieci przedszkolnych oraz do uczniów klas 1-3 szkół podstawowych znajdujących się na terenie powiatu dąbrowskiego i będzie polegał na wykonaniu pożeracza nakrętek z wykorzystaniem upcyclingowych materiałów. Każda grupa/klasa będzie mogła złożyć tylko jedną pracę.

Poprzez udział w konkursie, chcemy zachęcić jak najszersze grono dzieci do zaznajomienia się z tematem segregacji śmieci, tym samym zachęcić do czynnego zainteresowania się korzyściami ekologicznymi wynikającymi z ponownego wykorzystania odpadów.

W konkursie w każdej kategorii zostaną nagrodzone prace trzech najlepszych grup/klas w każdej kategorii wiekowej. Przyznane zostaną również trzy wyróżnienia. Zwycięskie grupy/klasy zostaną zaproszone w dniu 22 czerwca 2022 roku do Stanicy Turystycznej w Brniu na wystawę pokonkursową oraz warsztaty ekologiczne na temat ponownego wykorzystania surowców wtórnych, podczas których zostaną przeprowadzone indywidualne konkursy ekologiczne w postaci quizów, kalamburów i krzyżówek. Dla zwycięskich klas przewidziane są zestawy nagród ekologicznych, pojemniki na nakrętki (serca) oraz pojemniki do segregacji śmieci.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat konkursu. Regulamin konkursu, karta zgłoszeń oraz zgoda na udział w konkursie są dostępne na stronie internetowej Powiatu Dąbrowskiego: www.powiatdabrowski.pl

Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego serdecznie zaprasza do udziału w konkursie ekologicznym pn. UPCYCLINGOWY POŻERACZ NAKRĘTEK dofinansowanym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie. Konkurs skierowany jest do dzieci przedszkolnych oraz do uczniów klas 1-3 szkół podstawowych znajdujących się na terenie powiatu dąbrowskiego i będzie polegał na wykonaniu pożeracza nakrętek z wykorzystaniem upcyclingowych materiałów. Każda grupa/klasa będzie mogła złożyć tylko jedną pracę. Poprzez udział w konkursie, chcemy zachęcić jak najszersze grono dzieci do zaznajomienia się z tematem segregacji śmieci, tym samym zachęcić do czynnego zainteresowania się korzyściami ekologicznymi wynikającymi z ponownego wykorzystania odpadów. W konkursie w każdej kategorii zostaną nagrodzone prace trzech najlepszych grup/klas w każdej kategorii wiekowej. Przyznane zostaną również trzy wyróżnienia. Zwycięskie grupy/klasy zostaną zaproszone w dniu 22 czerwca 2022 roku do Stanicy Turystycznej w Brniu na wystawę pokonkursową oraz warsztaty ekologiczne na temat ponownego wykorzystania surowców wtórnych, podczas których zostaną przeprowadzone indywidualne konkursy ekologiczne w postaci quizów, kalamburów i krzyżówek. Dla zwycięskich klas przewidziane są zestawy nagród ekologicznych, pojemniki na nakrętki (serca) oraz pojemniki do segregacji śmieci. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat konkursu. Regulamin konkursu, karta zgłoszeń oraz zgoda na udział w konkursie są dostępne na stronie internetowej Powiatu Dąbrowskiego: www.powiatdabrowski.pl Pliki do pobrania Pobierz plik Karta zgłoszenia.doc Pobierz plik Regulamin konkursu POŻERACZ NAKRĘTEK.pdf Pobierz plik Zgoda na udział w konkursie.doc